reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Ja tak miałam. Do tej pory w dwuch cyklach używałam testów. Traktyluje je 0-1, każdy z jaśniejsza kreska jest ujemny, każdy z ciemniejszą lub równą jest dodatni, nie patrzę na poprzednie testy, bo a) mają już kilka godzin, b) siusiu mogło mieć różne stężenie.
No właśnie apka zasygnalizowala mi że jest jest jaśniejszy. Każdego dnia wypijam tyle samo. Nie ale ok, nie ma się co spinać 😁 ciekawa jestem jak wyjdzie jutro. 😊
 
reklama
Hej, jestem wlasnie w 10dc. Wg aplikacji owu powinna być czwartek / piątek. Wczoraj ruszyłam z testami. Nie pije nic ok 4h przed testem i nie chodzę do łazienki ok 3h przed.
Zdziwiłam się bardzo gdy zobaczyłam że dzisiejsza kreska jest jaśniejsze niz ta wczorajsza. Temperaturę zaczęłam mierzyć w tym cyklu i narazie 36.3.
Kurcze nic z tego nie rozumiem....
Też tak macie?
Ja też 10dc! I miałam identycznie, wczoraj jaśniejsza niż przedwczoraj ale dziś już ciemniejsza od obydwu 😊 Myślę że takie wahania są normalne.
 
Hej, jestem wlasnie w 10dc. Wg aplikacji owu powinna być czwartek / piątek. Wczoraj ruszyłam z testami. Nie pije nic ok 4h przed testem i nie chodzę do łazienki ok 3h przed.
Zdziwiłam się bardzo gdy zobaczyłam że dzisiejsza kreska jest jaśniejsze niz ta wczorajsza. Temperaturę zaczęłam mierzyć w tym cyklu i narazie 36.3.
Kurcze nic z tego nie rozumiem....
Też tak macie?
U mnie przewidywania owu też na piątek/sobotę i testy wychodzą białe jak ściana 🙈 ale to nie pierwszy raz więc się nie przejmuje tym, bo wiem, że zaraz zaczną ciemnieć. Temperatura też na niskich więc wszystko się zgadza 😉
 
U mnie przewidywania owu też na piątek/sobotę i testy wychodzą białe jak ściana 🙈 ale to nie pierwszy raz więc się nie przejmuje tym, bo wiem, że zaraz zaczną ciemnieć. Temperatura też na niskich więc wszystko się zgadza 😉
Ja nie mam dużego doswiadczenia z testami, ale juz mnie uspokoiłyście 👌
Powiem Wam, że ciesze się że trafiłam na to forum 🤗
 
No właśnie apka zasygnalizowala mi że jest jest jaśniejszy. Każdego dnia wypijam tyle samo. Nie ale ok, nie ma się co spinać 😁 ciekawa jestem jak wyjdzie jutro. 😊
Takie niewielkie wahania są ok! Tez tak miałam ze jednego dnia 0,4, a następnego 0,27 🙈. Tez się już trochę stresowałam, bo ogólnie mam długie cykle Wiec tych testów zrobiłam już 9 🤭 - dziś 18dc.

Wczoraj wam pisałam, ze boje się ze nie będzie owu, bo same negatywy. Ale dzisiejszy test ma już ciemniejsza kreskę testowa w porównaniu do poprzednich dni (prawie równa kontrolnej) wiec czuje ze jutro będzie peak 😍. Umówiłam się do gin 20.01. Myślicie, ze tydzień po owu gin będzie w stanie potwierdzić czy owu była?
 
😊 no to teraz już całkiem się uspokoilam. Trzymam za nas kciuki 🤞🤞🤞
Ja też trzymam mocno kciuki! A jak długie masz cykle?
Ja trochę poszalałam za wcześnie i bardzo szybko zaczęłam testować ale jak na razie idzie chyba w dobrym kierunku 🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_20210111_221306_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_20210111_221306_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    205,4 KB · Wyświetleń: 95
Ja też trzymam mocno kciuki! A jak długie masz cykle?
Ja trochę poszalałam za wcześnie i bardzo szybko zaczęłam testować ale jak na razie idzie chyba w dobrym kierunku 🙈
W miarę regularne ok 26-28 dni. Ale grudzień miałam bardzo ciężki i to się odbiło bo miałam chyba pierwszy raz w życiu 30 dni.
Mam nadzieję że teraz wszytsko wróci do normy 😊🤞
 
Dziewczyny a czy po pierwszym pozytywnym teście owulacyjnym, kiedy ewidentnie widać, że kreska jest ciemniejsza od tej testowej jest sens dalej robić jeszcze te testy? Np jeszcze dzień czy dwa po tym pozytywnym?
 
reklama
Dziewczyny a czy po pierwszym pozytywnym teście owulacyjnym, kiedy ewidentnie widać, że kreska jest ciemniejsza od tej testowej jest sens dalej robić jeszcze te testy? Np jeszcze dzień czy dwa po tym pozytywnym?
Podobno nie. Jak test pokaże peak to nie ma po co robić później bo moga wychodzic głupoty.
Ja czekam na mój peak 😊
 
Do góry