reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

@Czarnula1 a robiłaś dzisiaj test? Czy test wczoraj a dzisiaj beta? Chyba nie pozostaje nic innego jak czekać na @ i ewentualnie co dziennie rano sprawdzać testem. Tym czasem zapisz się do lekarza np na koniec tygodnia, a jak okres przyjdzie odwołasz wizytę.
 
reklama
@Czarnula1 a robiłaś dzisiaj test? Czy test wczoraj a dzisiaj beta? Chyba nie pozostaje nic innego jak czekać na @ i ewentualnie co dziennie rano sprawdzać testem. Tym czasem zapisz się do lekarza np na koniec tygodnia, a jak okres przyjdzie odwołasz wizytę.
No właśnie beta z soboty jest z racji iz mam teraz poranne zmiany nie mam jak robic bety
 
Hmmm, gdybym była w podobnej sytuacji. Robiłabym testy, może nie co dziennie, ale co drugi dzień? Chociaż test o czułości 10 powinien szybko coś pokazać.
 
Oooo no to wcześnie robisz test i czułość 25 i jest cień, wiec duża nadzieja [emoji7]. Który to Twój cs? A co do laboratorium, to tez bym wolała jechać do innej miejscowości. Kup test o czułości 10 i zrob jutro rano [emoji10]. Jak tez będzie jakakolwiek kreseczka to już będziesz spokojniejsza i bardziej pewna. Trzymam kciuki [emoji110]!
Tak zrobię [emoji846] to mój 6 cs
 
Mam pytanie, ponieważ w środę będzie 12dpo, w piątek powinna przyjść @ i wtedy chciałam zobaczyć czy wykonywać test, aczkolwiek w środę idę do dentysty i będzie to zapewne wizyta że znieczuleniem. Zrobić test w środę rano i sprawdzić, czy poinformować lekarza, że jestem w trakcie starań o dziecko?
 
Mam pytanie, ponieważ w środę będzie 12dpo, w piątek powinna przyjść @ i wtedy chciałam zobaczyć czy wykonywać test, aczkolwiek w środę idę do dentysty i będzie to zapewne wizyta że znieczuleniem. Zrobić test w środę rano i sprawdzić, czy poinformować lekarza, że jestem w trakcie starań o dziecko?
Ja bym powiedziała dentyście że starasz się o dziecko i że możesz być w ciąży, ja zaryzykowałam i zrobiłam test wcześniej bo czułam że coś jest na rzeczy i chyba się nie pomyliłam, jeszcze jutro powtórzę test i zapisze się do gina żeby to potwierdzić
 
Hej, jestem wlasnie w 10dc. Wg aplikacji owu powinna być czwartek / piątek. Wczoraj ruszyłam z testami. Nie pije nic ok 4h przed testem i nie chodzę do łazienki ok 3h przed.
Zdziwiłam się bardzo gdy zobaczyłam że dzisiejsza kreska jest jaśniejsze niz ta wczorajsza. Temperaturę zaczęłam mierzyć w tym cyklu i narazie 36.3.
Kurcze nic z tego nie rozumiem....
Też tak macie?
 
Hej, jestem wlasnie w 10dc. Wg aplikacji owu powinna być czwartek / piątek. Wczoraj ruszyłam z testami. Nie pije nic ok 4h przed testem i nie chodzę do łazienki ok 3h przed.
Zdziwiłam się bardzo gdy zobaczyłam że dzisiejsza kreska jest jaśniejsze niz ta wczorajsza. Temperaturę zaczęłam mierzyć w tym cyklu i narazie 36.3.
Kurcze nic z tego nie rozumiem....
Też tak macie?
Tak to wygląda
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-01-11-20-16-37-903_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_2021-01-11-20-16-37-903_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    120,8 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Tak to wygląda
Ja tak miałam. Do tej pory w dwuch cyklach używałam testów. Traktyluje je 0-1, każdy z jaśniejsza kreska jest ujemny, każdy z ciemniejszą lub równą jest dodatni, nie patrzę na poprzednie testy, bo a) mają już kilka godzin, b) siusiu mogło mieć różne stężenie.
 
Do góry