reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Hej mama takie trochę głupie pytanie Miałam trochę zbliżeń w grudniu oczywiście z zabezpieczeniem, ale i ta metoda może zawieźć. Miesiączkę miałam dostać 5/6 stycznia niby się nie spóźnia jeszcze ale co zauważyłam to, zmiany nastroju nerwowość większa oraz bardzo dużo wodnistego śluzu. Testu nie mogę zrobić ponieważ też często w nocy chce mi się do toalety. Kiedy jakby nie było miesiączki powinnam zrobić test?
 
reklama
Zmiany nastroju mogą byc spowodowane zbliżającą sie miesiaczka, badz po prostu nakrecasz sie, co sie stanie. Test zrob najlepiej z rana, spróbuj dzis jeszcze, jutro dla pewności. Jakies objawy poza nastrojem masz? Choć nastrój, to nie objaw, a dzien opoznienia to ponoc tez nie opoznienie. Mysle, ze male szanse masz na ciążę, tym bardziej gdzie używałaś zabezpieczenia
 
Zmiany nastroju mogą byc spowodowane zbliżającą sie miesiaczka, badz po prostu nakrecasz sie, co sie stanie. Test zrob najlepiej z rana, spróbuj dzis jeszcze, jutro dla pewności. Jakies objawy poza nastrojem masz? Choć nastrój, to nie objaw, a dzien opoznienia to ponoc tez nie opoznienie. Mysle, ze male szanse masz na ciążę, tym bardziej gdzie używałaś zabezpieczenia
Zauważyłam po owulacji taką jakby żyłkę krwi ciemną na majtkach potem już nic takiego nie było, ale pierwszy raz takie coś widziałam. To było jakieś 1,5 tygodnia temu.
 
Zauważyłam po owulacji taką jakby żyłkę krwi ciemną na majtkach potem już nic takiego nie było, ale pierwszy raz takie coś widziałam
Rownie dobrze po stosunku moglo ci cos takiego wystapic, jesli takowy występował. Ja bym zrobila test na twoim miejscu o czułości 10.
 
Rownie dobrze po stosunku moglo ci cos takiego wystapic, jesli takowy występował. Ja bym zrobila test na twoim miejscu o czułości 10.
Dziękuje za poradę zrobię test. Może poczekam jeszcze kilka dni na miesiączkę a jak nie będzie to test o czułość 10 napewno pokaże wynik wiarygodny
 
Dziękuje za poradę zrobię test. Może poczekam jeszcze kilka dni na miesiączkę a jak nie będzie to test o czułość 10 napewno pokaże wynik wiarygodny
Bez sensu czekać i nakręcać sie miesiaczka sie moze opóźniać z powodu stresu a ty sobie bedzisz dopowiadac setki histroii do tego, zrob test powinnien byc juz pewny wynik. Równie dobrze bete mozesz zrobić, to już na 102% i będziesz wiedzieć co sie dzieje.
 
Hej mama takie trochę głupie pytanie Miałam trochę zbliżeń w grudniu oczywiście z zabezpieczeniem, ale i ta metoda może zawieźć. Miesiączkę miałam dostać 5/6 stycznia niby się nie spóźnia jeszcze ale co zauważyłam to, zmiany nastroju nerwowość większa oraz bardzo dużo wodnistego śluzu. Testu nie mogę zrobić ponieważ też często w nocy chce mi się do toalety. Kiedy jakby nie było miesiączki powinnam zrobić test?
myśle ze możesz normalnie zrobić rano test.I jeżeli będziesz w ciąży to powinno pokazać.
 
reklama
Do góry