reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Ale tu się cicho zrobiło... I na dodatek w tabelce nie ma u nikogo [emoji3498], coś chwilowo słabo się zapowiada ten styczeń... Ale miejmy nadzieję że już teraz do końca będą tylko piękne grube krechy
 
Ja też zaczęłam już sikać, ale ja dopiero poznaję swój cykl i to jest dopiero drugi cykl z testami. Póki co wychodzą bladziochy (jestem w 9dc).
zalezy też jak długą masz fazę lutealną, im dłuższa tym szybciej trzeba zacząć sikać.
 
Ale tu się cicho zrobiło... I na dodatek w tabelce nie ma u nikogo [emoji3498], coś chwilowo słabo się zapowiada ten styczeń... Ale miejmy nadzieję że już teraz do końca będą tylko piękne grube krechy
ja jutro mam gine to zobaczę, czy jest co wgl testować (czy była owu) 🙈
jak patrzę na swoje ostatnie cykle 46, 54, 34, 36 dni to już sama nie wiem kiedy @ się spodziewać 🤷‍♀️
przesrane mieć tak nieregularnie 🙈
 
Ja też zaczęłam już sikać, ale ja dopiero poznaję swój cykl i to jest dopiero drugi cykl z testami. Póki co wychodzą bladziochy (jestem w 9dc).
zalezy też jak długą masz fazę lutealną, im dłuższa tym szybciej trzeba zacząć sikać.
Ja dzisiaj 6 dzień i też chyba zacznę i również to jest mój drugi cykl z testami, w poprzednim próbowałam ale w połowie zniechęciłam się tym, że nigdy białych nie było, zawsze jakaś kreska ale nie dotrwałam do pozytywnego 🙈 w tym nie zamierzam się poddawać, myślę że w poprzednim owu była około 18-19 dnia 😊
 
reklama
Do góry