reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Właśnie zauważyłam ile jutro mamy testujących 😍
Flo przewiduje owulację za tydzień, jednak pozostałe dwie aplikacje dopiero za 12 dni 🤯 i raczej bardziej ku temu się skłaniam..
 
reklama
Ja mam cykle 35 dniowe i zaczęłam robić w 17 dniu cyklu ale jak narazie wszystkie są negatywne a dziś mam 20 dzień cyklu, może za późno zaczęłam robić, nie wiem:)
 
Ja mam cykle 35 dniowe i zaczęłam robić w 17 dniu cyklu ale jak narazie wszystkie są negatywne a dziś mam 20 dzień cyklu, może za późno zaczęłam robić, nie wiem:)
Trzymam kciuki by zaraz pojawiła się owulacja 😊 też mam długie cykle, ale wcześniej brakowało mi cierpliwości by uzyskać pozytywny owulacyjny. a u Ciebie jak to wygląda jeśli sprawdzałaś w poprzednich, kiedy mniej więcej masz pozytywny?
 
Trzymam kciuki by zaraz pojawiła się owulacja 😊 też mam długie cykle, ale wcześniej brakowało mi cierpliwości by uzyskać pozytywny owulacyjny. a u Ciebie jak to wygląda jeśli sprawdzałaś w poprzednich, kiedy mniej więcej masz pozytywny?
Szczerze mówiąc testy owulacyjne robię pierwszy raz, zazwyczaj koło 21-22 czułam bol jajnika i to się mniej więcej pokrywało z aplikacja ale czy faktycznie tak było to nie wiwm. W październiku byłam na usg w 19 dniu cyklu to miałam pęcherzyk dominujący 19mm.
 
Szczerze mówiąc testy owulacyjne robię pierwszy raz, zazwyczaj koło 21-22 czułam bol jajnika i to się mniej więcej pokrywało z aplikacja ale czy faktycznie tak było to nie wiwm. W październiku byłam na usg w 19 dniu cyklu to miałam pęcherzyk dominujący 19mm.
Sprawdziłam i on wtedy miał 22mm. Wczoraj miałam 19 dzień cyklu i czułam też taki jakby bol w jajniku ale testy wychodziły negatywne także nie wiem :)
 
Może źle robię te testy albo z tej konkretnej firmy są beznadziejne albo nie mam owulacji 😋😋
Powiem Ci, że jak robiłam to też jakoś raz wychodziło, innym razem nie, Np w którymś miesiącu nie wyszedł mi żaden test pozytywny, a potem byłam u ginekologa i owulacja normalnie była. Więc może coś źle robiłam :)
 
Powiem Ci, że jak robiłam to też jakoś raz wychodziło, innym razem nie, Np w którymś miesiącu nie wyszedł mi żaden test pozytywny, a potem byłam u ginekologa i owulacja normalnie była. Więc może coś źle robiłam :)
Właśnie dzisiaj mam wizytę także zobaczymy, czy te testy się sprawdziły czy nie:)
 
reklama
Hejka, a ja się trochę pożale :( boje się, że ze styczniowych staranek nici 😭. Mąż mi się rozchorował kicha, smarka itd.. apka pokazuje 4 dni do owu i nw jak to będzie 😭. Robię testy owu i myśle, ze się pokryje z tym co pokazuje apka, bo ost się zgadzało... a on nie do życia ;(
 
Do góry