reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Mam 4 dni do 🐵 zrobiłam dziś test i negatywny .... po godzinie spojrzałam i był taki
4B6BB210-E07E-4801-B155-C1917C31A08B.jpeg
 
Cześć dziewczyny. Witam się i ja w 3dc. 7.12 miałam zabieg 😥, to będzie niby 1sc po (niby zaraz po też nie uwazalismy ale chyba nie było owu bo jej nie odnotowalam). Testować najpewniej będę 31.01 ale może się to przesunąć, zawsze cykle miałam co 24dni teraz po zabiegu dostałam @ po 28dniach i tak też sobie ustawilam testowanie ale jestem uxbrojona w testy owulachjne i mam zamiar zrobić 1szy test jakieś 12dpo, chyba że wytrzymam do 14 choć nie sądzę 🙈. Tak czy sia 31.01najpozniej i oby @ nie przyszła czego sobie i Wam życzę w tym nowym 2021.
Ps: łyżeczkowanie miałam pod koniec 10tc, fasolka zatrzymała się na 6+3, serduszko biło 2 tygodnie ale niestety przestało, przy lyzeczkowaniu zarodka już nie było, samo jajo plodowe wielkości 2cm (na wypisie mam odpowiadające 8+5d), przyczyna na 99% to wada genetyczna. Mam juz 2ke dzieci 7,5 I 2,5 roku, parka. Lekarz powiedzial ze padlam ofiarą smutnej statystyki i następnym razem powinno być ok. Trochę się martwię bo mam już 36lat ale staram sie myslec pozytywnie. W poprzednie ciaze zachodzilam bez problemow w 1cs/2cs/1cs.
 
Wiecie co, pisałam rano, że robiłam test ciążowy, przed pracą na szybko.
Raczej się nie powinno oglądać po całym dniu ich leżenia... ale wklejam sobie wszystko do zeszytu (wkleiłam obok testów owu, które robię ok. godz. 22).
Czy mi się coś wydaje, że tam coś widać teraz na tym? Jakiś cień cienia? 🤔
Już chyba zaczynam sama siebie nakręcać ehh 🙈
Poniżej zdjęcie
Cienie cienia nie chcą wychodzić na zdjęciach. Ale masz 2kreski na owulacyjnyma chodzą plotki że one wcześniej pokazują ciążę. Trzeba powtórzyć zdecydowanie :D
 
reklama
Cześć dziewczyny. Witam się i ja w 3dc. 7.12 miałam zabieg 😥, to będzie niby 1sc po (niby zaraz po też nie uwazalismy ale chyba nie było owu bo jej nie odnotowalam). Testować najpewniej będę 31.01 ale może się to przesunąć, zawsze cykle miałam co 24dni teraz po zabiegu dostałam @ po 28dniach i tak też sobie ustawilam testowanie ale jestem uxbrojona w testy owulachjne i mam zamiar zrobić 1szy test jakieś 12dpo, chyba że wytrzymam do 14 choć nie sądzę 🙈. Tak czy sia 31.01najpozniej i oby @ nie przyszła czego sobie i Wam życzę w tym nowym 2021.
Ps: łyżeczkowanie miałam pod koniec 10tc, fasolka zatrzymała się na 6+3, serduszko biło 2 tygodnie ale niestety przestało, przy lyzeczkowaniu zarodka już nie było, samo jajo plodowe wielkości 2cm (na wypisie mam odpowiadające 8+5d), przyczyna na 99% to wada genetyczna. Mam juz 2ke dzieci 7,5 I 2,5 roku, parka. Lekarz powiedzial ze padlam ofiarą smutnej statystyki i następnym razem powinno być ok. Trochę się martwię bo mam już 36lat ale staram sie myslec pozytywnie. W poprzednie ciaze zachodzilam bez problemow w 1cs/2cs/1cs.
bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, wiem co czujesz. Ja jestem właśnie na końcówce „utraty” mojego szczęścia. To byłoby moje pierwsze :/ na szczęście oczyściłam się sama i mogę już zacząć starania i walczyć! Jesteśmy w tym razem i damy radę! 💪
 
Do góry