reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Jeszcze Was dopytam, bo przeglądam właśnie swój wynik usg dwa dni po owulacji i pewna rzecz mnie zaniepokoila 🤣 nie zwróciłam na to uwagi. Zdjęcie wstawię niżej, tylko powiedzcie mi co to może być
 
Po lewej stronie na gorze 🤣🤣
 

Załączniki

  • IMG_8048.jpg
    IMG_8048.jpg
    231,6 KB · Wyświetleń: 94
😂😂😂
Niestety jak robię zbliżenie to już w ogóle nic nie widać. Zreszta dla mnie usg to jedna wielka plama
Ej a może to jakiś kawałek jelita? One tam są przecież obok 😂😂😂
Ja też nic nie widzę na USG 🤷🏼‍♀️ A już najlepiej jak USG brzucha robili mi albo córce i mówi, że nerki coś tam, o wątroba coś tam, a ja patrzę na ten ekran, przecież tam NIC NIE MA tylko szare mrówki jakby się tv stary czarno biały zepsuł 🙈😂😂
 
Udało mi się zaznaczyć ta mrowke o ktora chodziło 😂
Ja ginekologowi tez zawsze tylko przytakuje jak pokazuje co gdzie jest, a tak naprawdę to czarna magia 🤣🤣
 

Załączniki

  • IMG_8048.jpg
    IMG_8048.jpg
    272,9 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Do góry