reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

dni płodne to nawet tydzień przed owu. Nie ma co strzelać w dzień owu czy dzień przed, tylko trzeba się regularnie starać co najmniej tydzień przed planową owu😉 plemniki na jajeczko poczekają (do 7 dni), owulacja na plemniki nie będzie czekać
Wiem wiem, ale niestety mój mąż czuje straszna presję.... Ja nie mogę naciskać i stosuje różne sztuczki, ale czasem kończą mi się pomysły. Za to jak jestem po owulacji to wszytsko elegancko. On ma jakiś radar i wszytsko wyczuwa.. 😄🤣
 
reklama
Czułam takie delikatne kłucie jajników przez jakiś czas czego nigdy nie miałam. Temperatury nie mierzylam jedynie używałam testów owulacyjnych gdzie się u mnie sprawdziły :)
Gratulacje, widać piękne kreseczki😍. Mogłabyś się pochwalić jak wyglądały staranka w okresie okołoowulacyjnym? jak często i w jakie dni :D. Czy w dniu pozytywnego testu czy dzien przed czy po :D. Z góry dziękuję <3

edit: Widziałam ze juz było to pytanie. Opisałaś jak było w dniu testu i po, a powiedz mi jeszcze jak było przed testem :D. Z góry dzięki i przepraszam, że jestem taka dociekliwa.

A tu trochę o mnie. Teraz nasz 6cs. Dziś mam 7 dni do owu, więc startuje z testami owu. Przejrzałam moje stare zapiski w kalendarzyku. W pierwszą ciąże zaszłam w 2018r. w 5cs. Też robiłam testy owu. W szczęśliwym cyklu staranka były 6 i 5 dni przed owu, 1 dzien przed owu i dwa dni po owu. Więc myślę, że ten złoty strzał był dzień przed owu (czyli w dniu pozytywnego testu owu). Jak widać, nie było tych staranek dużo, a jednak się udało, choć też byłam wtedy pewna, że na bank nic z tego nie wyjdzie i jeszcze się żaliłam koleżance, a 2 tyg później były dwie tluste krechy ;o.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,
@Klaudia2626 GRATULACJE ❤️
Witam Was w 46dc, małpy nie widać, jakieś lekkie bóle brzucha były przez weekend, ale nadal jej nie widać.
Dziś przed 17 mam wizytę u gina.
Trochę zaczęłam się stresować. Pytanie do Was, czy przy ciąży pozamacicznej testy wychodzą negatywne czy pozytywne? Zaczełam już sobie wkręcać różne wersje...boje się tej wizyty.
 
Hej dziewczyny,
@Klaudia2626 GRATULACJE ❤️
Witam Was w 46dc, małpy nie widać, jakieś lekkie bóle brzucha były przez weekend, ale nadal jej nie widać.
Dziś przed 17 mam wizytę u gina.
Trochę zaczęłam się stresować. Pytanie do Was, czy przy ciąży pozamacicznej testy wychodzą negatywne czy pozytywne? Zaczełam już sobie wkręcać różne wersje...boje się tej wizyty.
Pokazuje, ale nie masz co sie negatywnie nakrecac. Spokojnie... masz dzis wizyte, jesli to nie ciaza lekarz przepisze Ci cos na wywolanie miesiączki. Dlugi cykl masz, często takie mialas czy to wyjatkowo teraz stad ten stres ?
 
reklama
Pokazuje, ale nie masz co sie negatywnie nakrecac. Spokojnie... masz dzis wizyte, jesli to nie ciaza lekarz przepisze Ci cos na wywolanie miesiączki. Dlugi cykl masz, często takie mialas czy to wyjatkowo teraz stad ten stres ?
to mój pierwszy tak długi, jak juz pisałam wcześniej przy tabsach były 28 dni, pierwszy po tabsach 37 dni a teraz juz 46😱 najbardziej wkurza mnie, że ze staraniem jestem w plecy jak tak dalej pójdzie.
 
Do góry