reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Dziewczyny to czekam i trzymam kciuki za plemniki. Po cichu leczę na to że mam szybko owulację. W ostatnim cyklu przytulanki zaliczyliśmy dopiero ok 12 godzin po pierwszym pozytywnym teście i nic.

@AniaL92 jakiś czas temu jedna z dziewczyn napisała mi, że dopóki nie ma @ jest nadzieja. Od wtedy to moja mantra życiowa, trzymam wszystkie 4 kciuki 🤗
 
Dziewczyny to czekam i trzymam kciuki za plemniki. Po cichu leczę na to że mam szybko owulację. W ostatnim cyklu przytulanki zaliczyliśmy dopiero ok 12 godzin po pierwszym pozytywnym teście i nic.

@AniaL92 jakiś czas temu jedna z dziewczyn napisała mi, że dopóki nie ma @ jest nadzieja. Od wtedy to moja mantra życiowa, trzymam wszystkie 4 kciuki 🤗
Dziekuje kochana😘 pozostaje mi tylko czekać. Niechce się nakręcać. Cały cykl grzecznie czekałam na rozwój sytuacji ale dziś mam mieszane uczucia. 14dpo brak @ - test negatywny. Zawsze gdy nadchodzi @ mam takie charakterystyczne dla mnie bulgotanie (przelewanie w dole brzucha) i zaraz pojawiała się @. A dziś od rana bulgocze i nic 🤷‍♀️ i możecie się śmiać ale od wczoraj wieczora mam podpaskę i pojawiły się jakby plamki? Takie bardzo jasne kawa z mlekiem. A nigdy w życiu nie miałam plamień przed @ 🤔 proszę ściągnijcie mnie na ziemię bo chyba już świruje 🙏😅
 
Dziekuje kochana😘 pozostaje mi tylko czekać. Niechce się nakręcać. Cały cykl grzecznie czekałam na rozwój sytuacji ale dziś mam mieszane uczucia. 14dpo brak @ - test negatywny. Zawsze gdy nadchodzi @ mam takie charakterystyczne dla mnie bulgotanie (przelewanie w dole brzucha) i zaraz pojawiała się @. A dziś od rana bulgocze i nic 🤷‍♀️ i możecie się śmiać ale od wczoraj wieczora mam podpaskę i pojawiły się jakby plamki? Takie bardzo jasne kawa z mlekiem. A nigdy w życiu nie miałam plamień przed @ 🤔 proszę ściągnijcie mnie na ziemię bo chyba już świruje 🙏😅
To ja ściągnę, skoro prosisz! :D Nigdy nie miałam plamień przed @, przez cale życie. A od dwóch cykli mam... I jak dwa cykle temu dostałam pierwszy raz w życiu, to byłam pewna, że to ciąża! A trzy dni później przyszła @... 🤷‍♀️
Oczywiscie u Ciebie może być inaczej. Ale sama prosilaś. 🙃
 
Dziekuje kochana[emoji8] pozostaje mi tylko czekać. Niechce się nakręcać. Cały cykl grzecznie czekałam na rozwój sytuacji ale dziś mam mieszane uczucia. 14dpo brak @ - test negatywny. Zawsze gdy nadchodzi @ mam takie charakterystyczne dla mnie bulgotanie (przelewanie w dole brzucha) i zaraz pojawiała się @. A dziś od rana bulgocze i nic [emoji2368] i możecie się śmiać ale od wczoraj wieczora mam podpaskę i pojawiły się jakby plamki? Takie bardzo jasne kawa z mlekiem. A nigdy w życiu nie miałam plamień przed @ [emoji848] proszę ściągnijcie mnie na ziemię bo chyba już świruje [emoji120][emoji28]
Jeśli chodzi o skuteczne ściągnięcie na ziemię to mogła Ci się przesunąć owu i te wszystkie objawy na @ dopiero nadejdą, może wcale nie jest to 14 dpo tylko mniej.
Ale jednak będę życzyć Ci żeby to była ciąża [emoji8]
 
To ja ściągnę, skoro prosisz! :D Nigdy nie miałam plamień przed @, przez cale życie. A od dwóch cykli mam... I jak dwa cykle temu dostałam pierwszy raz w życiu, to byłam pewna, że to ciąża! A trzy dni później przyszła @... 🤷‍♀️
Oczywiscie u Ciebie może być inaczej. Ale sama prosilaś. 🙃
Dzięki, tego mi trzeba 😁 jestem świadoma tego że np to że czegoś nigdy nie miałam to nie znaczy że jakieś odchylenie może się nie pojawić. Ale wiecie że czasami glowa miesza. 🥴 Dobra schodzę na ziemię....
 
Również trzymam kciuki, bo u mnie podobnie. 7 dpo. Zaczął mnie brzuch boleć jak na @ niestety :( ale wciąż mam nadzieję, że jednak się nie pojawi :(
U mnie 8dpo żadnych boli, piersi od owulacji nabrzmiale. W sumie nic sie nie dzieje, zimno wiec wiecej siusiam a tak ? Bez różnicy, ale nie mysle nad tym ciągle jak wcześniej.
 
reklama
Też nigdy nie miałam plamień, a w tym cyklu plamiłam 2 dni [emoji2368] i teraz właśnie kończę @
Dzięki, tego mi trzeba [emoji16] jestem świadoma tego że np to że czegoś nigdy nie miałam to nie znaczy że jakieś odchylenie może się nie pojawić. Ale wiecie że czasami glowa miesza. [emoji3061] Dobra schodzę na ziemię....
 
Do góry