reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
Indi, dla maluszków 6mcy jest taka wkładka miękka, ale fakt, że lepiej, aby dziecko już samodzielnie siedziało, bo dla niesiedzących nie nadaje się.

Lay, super!!! ale to chyba inny model niż nieobecnej, co? wygląda na lżejszy? ;-)
 
Dzień dobry :-)
Ja już od rana się szwedam z mamą :p

A ile moja ma tygodni bo z telefonu nie widzę? :-D


LAYDEEK zdrówka, wózek prezentuje się świetnie :-)

Karpanna jaki fajny bobas ;-)

Agulqa nie za ciekawa ta twoja pediatra skoro nie sprawdza jaki Robson jest sptawny :-/


U nas zawsze jest wow jak sprawdza sprawność małej jest skubana silna że hej ;-) :-)

Sprite oj tam oj tam :p w ciąży było gorzej :-D niedługo różnica w ogóle nie będzie odczuwalna ;-)


Jezyk jak tam w pracy? Mąż ładnie w domu sobie radzi?
 
Radzi sobie radzi i czasami mam wrażenie że lepiej niż ja. Na pewno ma więcej cierpliwości.

Teraz czeka go chrzest bojowy jak sam zostanie na 4 dni. Zobaczymy wtedy ;)
 
Sprite, inny :-) ale dzieki Kamili w zasadzie mam tak fajny wozek :-) To ona mi go poleciła jeszxze jak w ciazy byłyśmy :-)

Karpanna, oskarek śliczny!
Lecę do meza do szpitala! Jutro na szczescie juz wychodzi!
Miłego dnia :-)
 
Karpana- ja polecam syoss od kilku lat stosuje jedną i tą samą (odrosty farbuje mi mąż)

U nas sukces butelkowy tylko przy herbacie, natomiast mleka mm absolutnie nie akceptuje :( zacznę chyba mieszać z moim, o ile uda się coś ściągnąć...

Ł ma katar gigant i brzydkie kupki ( z białymi grudkami i śluzowe) może to na ząbki ? chyba pójdę jutro do pediatry bo lepiej sprawdzić...
 
Malinka - a dam radę sama pofarbować sobie włosy mam mega krótkie :-) długo to trwa? Lepiej odejdz do lekarza bo weekend tuż tuż

Weszłam na ich stronę, podoba mi się słoneczna miedź wyjdzie mi ładnie? mam włosy brązowe raczej ciemne
 
Ostatnia edycja:
Heh hej!

Karpanna śliczny synuś :)

Mam dzisiaj dzień hardcore!
O 8:00 zaliczyłyśmy już z Lilą spacer, bo trzeba było starszaki do przedszkola odstawić, a auta nadal nie mam buuuu:-(
Później do biedy na zakupy i do domu wróciłyśmy o 10.
Młoda w ogóle marudna coś od wczoraj, podejrzewam, że lada dzień wyjdzie ząbek, bo tak było u starszaków.
Teraz śpi sobie, zjadła dzisiaj 4 łyżeczki ziemniaczka i padła haha
 
reklama
Karpanna śliczny synuś :)
A z tą farbą to nie przesadzajmy. Przeciez nie farbujesz codziennie. Farba nie przejdzie ci ze skóry głowy do mleka :)
Ja farbuje raz na miesiac mniej wiecej a i w ciąży mi sie zdarzyło dwa razy bo wesele mieliśmy
 
Do góry