reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

No my po szczepieniu ;-) nie było źle, mała ma 60cm i 5440 :-)

BADA faktycznie głupota :-/


O to fajnie ze piszecie o tej witaminie Ninie chyba tylko do roku dawałam to może znowu zacznę ;-)
 
reklama
Hej,

Mysza powinnaś dostać skierowanie do ortopedy. My mamy ten sam problem, dostaliśmy skierowanie do ortopedy i neurologa. U neurologa nie wyszło nic a ortopeda dała skierowanie na rehabilitację i teraz czekamy na przyjęcie. ;-)
 
Powinnaś dostać skieriwanie do neurologa,ja dzisiaj dostałam bo niby mało słabo sie podpiera na rekach...neurolog da skierowanie na rehabilitacje.my już po szczepieniu,Jagoda waż 6700gram i mierzy ok.66 cm wiec kawał bobasa.martwi mnie ten neurolog...ze starszą też chodziłam,miże to jacoś robie źle...pediatra powiedziała żemożemy już rozszerzać diete mimo żemy tylko kp wiec kupie kilka słoiczków i łyżeczki.
 
Suseł nie martw się, my byliśmy u neurologa na Rejtana (ponoć w mama i ja jest też dobry) i babeczka posprawdzała wszystkie odruchy małego, popukała mloteczkiem po nóżkach, rączkach, sprawdziła czy wodzi wzrokiem za zabawką itd. Stwierdziła, że Miłosz ma za słabe ramiona i rączki, pokazała w jaki sposób z małym ćwiczyć i resztę zostawiła dla rehabilitantów. Przemiła kobieta, a też się bałam;-)
 
My też mamy wizytę u neurologa bo mały ma lekką asymetrię ciała i zaciska piąstki. Boję się że czy poród nie zostawił swoich śladów ... Mamy wizytę we wtorek już.

Babeczki - mam pytanie Jaką polecacie farbę do włosów? Zależy mi żeby pokryła trwale siwe włosy:-(

Nigdy nie farbowałam włosów, doradźcie mi !!

Dobra wiadomość- młodsza córka dostała się do zerówki juhuuuuu
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za odpowiedzi, trochę mnie uspokoiltacie :) witamina też kupiona.
Suseł nie tylko Ty masz przejścia ze swoją 4 latka.....:/
Indi czy po wyjściu ząbków Twój synek się zmienił? My mamy dwa zebory od zeszłego tygodnia i nadal różnie bywa, w dzień kiepsko śpi, we wózku dalej drze jape a każde z nią wyjście mnie przeraża także nie spaceruje z nią od tak jak każda mama z wózkiem tylko lecę szybko cos załatwić i do domu....
 
reklama
hello!

nie ogarniam! ;-);-) rozszerzanie diety, ząbkowanie, coraz llepsza sprawność fiz. mój dzieć dopiero 4 dni temu skończyl 3 miesiące. taki maluszek jeszcze. ani myślę o czymś innym niż mleko dla niej. zębów też jeszcze nie widać. sprawna jest jak na swój wiek ;-). znowu się w temat nie wstrzelę tak jak na końcówce ciąży, jak Wy już o kupkach, kolkach i nocnych karmieniach, a ja jeszcze z brzuchem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D




u mnie w tesco ostatnio było krzesełko do karmienia za 65 zł! takie HAUCK Krzesełko do karmienia ALPHA Plus white-washed | pinkorblue.pl

chcialam kupić, bo podobają mi się te drewniane, ale pudełko było otwarte i wyglądało jakby brakowało jakiegoś elementu :-(.
 
Do góry