reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

My nie liczac gruzlicy to juz po 3, Ostatnim poki co, nastepne jak maly bedzie mial ROK. Moj po poprzednich szczepieniach byl OK, teraz tylko jakos goraczkowal. Moze to przez zabki tez sie to wszystko nalozylo, ale juz jest OK. A wlasnie czy Waszym dzieciom tez sie po gruzlicy tak babra dlugo? U nas bylo OK, a jakos od miesiaca ropa wycieka I co przyschnie to znowu sie babra. Kolezanki synek, ktory jest dzien mlodszy I'd mojego to samo.
 
reklama
Ja Młodemu odciągam skórkę, żeby wymyć siurka porządnie :tak:

Dzisiaj przyszła mi paczka z apteki, mam już butelkę do karmienia Młodego i miękkie łyżeczki, doczekać się nie mogę!!! :-D
No i nowe smoczki 3+, ale mi się duże wydają :-D
 
Nulini ja tak samo robię tak położna i pediatra mówiły że ściągać do unycia do momentu aż dziurką się pojawi i to wsjo
 
miłego :happy:
Nulini mój nie chce smoczków uspakajających 3+ i czekają,a za to kupiłam nowe 0+ :-p
Indi u nas tez się ta szczepionka babra :tak:

Femme mam potwierdzenie ,ale właśnie dostałam meila od babeczki ,ze zrobiłam literówkę w miejscowości i jest winny :-pa swoją drogą po co im kod pocztowy skoro jedna litera przekręcona i paczka zaginęła:sorry:
 
Nulini, smoczki zwykle czy do butli? Ja wymienilam Ostatnio w butlach na 3+ I moj chyba nie nadaza z polykaniem. Zawartosc znika w przeciagu paru minutes, tyle ze wiecej mleka ma na ubraniu I za uszami niz w brzuchu :) chyba a wrocimy do tych 0+
 
bada, dziś jak zobaczyłam, że te 3+ są sporo większe od 0+, to aż się zastanawiałam, czy Młody zechce, ale zechciał :-D
Więc 0+ umyte i schowane na wypadek, gdyby 3+ poginęły (nauczona doświadczeniem :-D)

Idndi, w butlach już jakiś czas mam 3+, kaszkę ciągnie pięknie, mleczko trochę ciamkał i wylewał, zmieniłam na 0+ i było tak samo, więc zostałam przy tych 3+ i już coraz lepiej :tak:
 
Hejka, mam pytanie mnie nurtujące, a mianowicie czy dalej podajecie i do kiedy wit. d?? Dałabym sobie rękę uciąć, ze położna mi cos mówiła , ze podawać do 3 msc a potem jak uważam. Dziś byliśmy na kontrolnym usg bioder i lekarka mnie o te wit zapytała a ja mowie, ze juz nie, a ona bardzo się oburzyła ..a no i dowiedziałam się, ze Liluch ma asymetrie ciała, ku prawej stronie i mam isc z nią do mojego lek. Nie wiecie co dalej z tym się robi? Termin juz mam razem ze szczepieniem za 2 tyg. Ta wit d to chyba zaraz polecę kupić tak się przeraziłam...:p
 
Wit D do końca życia w okresie jesień, zima, wiosna tylko latem się nie daje. Mój dietetyk mówi że dorośli ludzie popełniają błąd nie biorąc tej witaminy bo jest nam bardzo potrzebna a wytwarza się dopiero jak chodzimy z odsłoniętymi ramionami i słońce nam na ramiona świeci. Mówi że to bardzo ważne by uzupełniać ją.
 
Ja też cały czas podaję wit. D, Młodej dopiero odkąd Ignaś bierze, bo wcześniej jej nie dawałam, ale teraz właśnie tyle się mówi o tym, żeby jednak ją dawać ciągle...
A że pogoda nas nie rozpieszcza, to pewnie i w lecie będę podawać :baffled:
 
reklama
Hej

My ciagle zalegamy z 3 szczepieniem ale caly czas cos. Dzis mlody obidzil ske z wielkim katarem, zielone gluty w nosie i slychac cos na gardle ze siedzi. Zrobilam 2x inhalacje i odciagnelam ale i tak pojechalam do lekarza. Dostalismy nasivin i tantum verde bo ma czerwone gardlo. Mam podawac cebion multi i inhalacje moge robic.
Jitro jedziemu do moich rodzicow. Bierzemy zaproszenia na slub i bedziemy jezdzic i prosic rodzinke;)
Ostatecznie wyszlo nam 44os juz z dj i foto.
Ciekawe czy wszyscy przyjda.

To tyle co u mnie;)


My dalej kp i rozszerzamy bo 6mcu i jak mlody bedzie ladnie siedzial bo ja chce blw.

Smoczek mamy jeden tylko i jest bardzo rzadko uzywany
Wit d staram sie dawac codziennie ale czasem zapominam
 
Do góry