reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Karpanna ja tam już lekarzy nie słucham, chyba że z chorobą przychodzę :-) my na pewno po 6 a co gdzie jak to jeszcze nie wiem. Gluten też w swoim czasie dostanie w chlebku lub kaszy jęczmiennej np.
Gratki pięknej wagi :-)
 
reklama
Ja wlasnie z ciekawosci dzisiaj poliznej zapytalam. Ona mi powiedziala, ze jesli maly przybiera normalnie I nie jest glodny zaraz po posilkach, to nie ma potrzeby wprowadzac niczego nowego przed 6 mc. On a wie, ze moj jest na mm, stwierdzila ze to bez roznicy.
 
Zeżarło mi posta :szok:

Bada m - masz racje co lekarz to inna opinia.

Będę słuchać siebie i 6 m będę dawać cycka potem będzie czas na inne rzeczy.

Megami - my uwielbiamy kaszę jęczmienną ale podaję ją w zupkach albo do mięska gotuję. Czy ty znasz przepis na przygotowanie kaszy jęczmiennej dla niemowlaka? Z czym ją podajesz?

Wczoraj miałam taki dzień że długo by pisać. W skrócie masakra zaczęło się od drzwi wejściowych od mieszkania które po wcześniejszej zaprawie wyleciały z zawiasów wprost na mnie. Na szczęście szłam sama z pustym wózkiem, dzieci zostały w domu. Strach pomyśleć co by się stało gdyby to one szły albo jak z małym na ręku... potem jula zapomniała powiedzieć że zmieniła się godzina wycieczki, potem prawie odcięłam nożem sobie palec a na koniec maja oparzyła sobie buźkę na szczęście lekko:szok:

Mały spał 8 godzin w nocy ale ma po szczepieniu 37,5 dramatu nie ma ale dlaczego tak reaguje. Wasze też tak mają. Nigdy z tym się nie spotkałam czy coś z tym robić??
 
Karpanna niezły dzień... Co do temperatury - dziecko walczy z podanym wirusem, a obroną przeciw wirusom jest gorączka. Poza tym taka temp to u niemowląt jeszcze granica normy.
Kaszę pewnie właśnie w zupie albo na sypko, ale to później. Z glutenem się nie spieszę. Na początku poza warzywami jaglankę podam na wodzie - jak zwyczajnie gotowana nie podejdzie to zblenderuje dodatkowo.
 
Megami - ja wiem, to tylko stan podgorączkowy ale i tak go to męczy. Długo to może potrwać? Można wychodzić na powietrze no nie?

Chciałam zapytać dziewczyn ze starszymi chłopcami, czy już teraz trzeba odciągać napletek i tam myć, bo lekarka kazała a ja nic tam mu nie kombinuję czy trzeba? Wiem że temat był poruszany jeszcze jak maluchy mieszkały z brzuchach naszych ale odpowiedzcie jak Wy dbacie o te siusiaki ale dbałyście
przy starszakach.
 
Jaaaaa i zjadlo mi posta :-( :-/

W skrócie KARPANNA niezłego masz chłopa już ;-) i niezły dzień :O dobrze ze nic się nie stało


BADA a potwierdzenie że wysłałaś masz?


Dzień dobry :-)
My dzisiaj też mamy szczepienie... Mam nadzieję że nie będzie źle, ciekawa jestem ile klops już waży :-D :-)
 
Nasz wczoraj mial szczepienie I tez caly dzien albo spal Albo marudzil I plakal. W nocy tez sie budzil z placzem. Dalam w nocy calpol I dzisiaj wstal o 6 jak nowy :) wulkan energii taki jak zawsze
 
reklama
My też dzisiaj szczepienie,mam nadzieje że nic jej nie bedzie.nam polożna mówiła że gorączka może być przez 2 doby.ja dzisiaj od rana też kiepsko,starsza da£a taki popis wrzasku w przedszkolu że mam już dość,aż sie poryczałam...
 
Do góry