reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Mój często robi te kupki... i za każdym razem ulewa i to go też wybudza... no nic miejmy nadzieję, że wszystko się ustabilizuje jeszcze :tak: i tak myślałam, że noce będą gorsze tak nam wcześniej szalał... teraz jednak lepiej śpi. Może przez to, że zrobiliśmy chłodniej w sypialni
 
reklama
agulqa no właśnie ja tez te chce a lekarka zdecydowanie jest za skojarzonymi... i pewnie myslala, ze nam kasy szkoda:-p to ile wkłuć mieliście dziś?
 
Emilchen my też podstawowymi szczepiliśmy Dominikę i głupie teksty szły. Teraz też podstawowy pakiet mam w planie. U nas szczepienie 24.02. A z nocnym wstawaniem to 45min standardowo nam schodzi.
 
Nam schodzi minimum pół godziny,dwukrotne karmienie plus przewiniecie.maks to tak godzine.Jagodzie też charczy w nosie,gila jednego miała,sama go wysmarkała-tak długa fuczała nosem i sam wyszedl na zewnatrz.
 
agulqa, niech by u mnie ktoś coś powiedział na darmowe szczepionki! :wściekła/y: Na szczęście i lekarka i pielęgniarka same doradzają te na NFZ :tak:
 
U nas zazwyczaj godzinę wszystko zajmuje, gdybym karmiła piersią to pewnie byłyby dwie..
My do szczepienia idziemy 19.02 a następnego dnia mamy kontrolę bioderek :) Co do szczepień, ja nie chcę skojarzonych za dużo się naczytałam o skutkach ubocznych i wolę kłuć tradycyjnie..
Jestem mistrzynią w organizacji dzisiaj, robiłam sobie obiad w piekarniku no i oczywiście mały po spacerze akurat się wybudzał.. No więc udało mi się karmić i jego i siebie jednocześnie haha A teraz przytulak zasypia przytulony do mamy i co jakiś czas otwiera kontrolnie oczy czy jestem :)
 
No to my w nocy chyba takie powolniaki jesteśmy oboje :-D chociaż dziwne, bo mały ssie zazwyczaj ok. 15 minut i koniec, to nie wiem co nam tyle zajmuje?? :baffled:

jeżyk ja przebieram za każdym razem bo mój ma problemy z pupą - chyba taka jego uroda, bo raz jest lepiej raz gorzej, ale skora jest tak wrażliwa ze wolę cz ęściej przebierać... a to rzeczywiście rozbudza...
 
reklama
Emiochen ja podpisywalam wrecz kartke ze mnie poinformowali o skojarzonycn... 3wklucia
U nas i lekarka i pigula zsby platne brac, a my nie i juz. No i zli rpdzice jestesmy bo sa duzo lepsze od tych starych jak twierdzily


Jenn ja wlasnie jutro na bioderka jade, na szczescie udalo sie na nfz :-)

My czas3m nie przebieramy bo ł twierdxi ze jest ok go na kolejnym musimy przebierac calego bo podwojna dawka sie w pkeluche nie miesci. Wiec ja staram sie zawsze zmieniac pieluche

Maly spi caly czas. Ja razem z nim spalam. Ide teraz na zupke, oby sie nie obudzil w tym czasie
 
Do góry