reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Emilchen moja Jagoda w dzien też cały czas śpi,w nocy też ale krotko,co godzine sie budzi na jedzenie.mamy za sobą pierwszą kąpiel,poszło nieźle.to moje dziecko jest strasznie niewymiarowe-ma dużą główke,duże stopy-nie mieszczą sie w skarpety i długi tułów.M sie zdziwił bo myślał że fotelik bedzie musial na maksa skrócić a tu wydłużyć musiał.
 
reklama
Doggi!!! Nie wkurzaj mnie :D

Dziewczyny ratunku!!!!
Dostałam pokarmu! Weronika dalej nie ciągnie bo nie umie złapać cyca. Cycki twarde jak kamień, bolesne. Laktator mam do dupy. Odciągam i przez godzinę odciagnelam z obu piersi całe 2 ml mleka. Wzięłam strzykawkę i dałam to corce :)

Ale problem z tymi moimi cyckami. Boje sie ze przegielam w druga stronę! Co moze przynieść ulgę???
 
Alecta diesel czy benzyna to kwestia czy poruszacie się na ewidentnie krotkich trasach czy raczej jak juz to nie 1km i koniec. Jeśli w dalsze trasy i ogólnie dluzsza jazda (czy nawet stanie w korkach) to diesel niezawodny - mniej pali, silniki dłużej wytrzymuja i sa sprawniejsze, ale nie wszystkie maja taka moc i przyspieszenie jak benzyna. Za to na krótkie odcinki lepiej benzyna, lepiej się zbiera, ale więcej pali... ogólnie polecam diesla, my mamy, sprawuje się świetnie w cyklu mieszanym (troche trasa i trochę miasto) i nie jest awaryjny :)
 
Laydeek masuj pod cieplym prysznicem
Albo podesle wiecznie nienazartego Robsona ;-)

Mam sposob na mojego syna
On nienawidzi byc w domu
Bylam w dzien na poczcie i w gminie pozniej a spacerze
Ciagle spal
Przeszlismy prog mieszkania i w ryk
O 17 pojechalismy do ina, na male zakupy itp, zasnal w samochodzie, dziecka nie bylo
Dopiero wrocilismy przeszlismu prog mieszkanoa i Robsonowi sie przypomnialo ze dawno sie nie prul :p
Kupilam herbatki na laktacje z hippa, te w saszetkach bo w rossmanie byla promocja ze druga -50%
Tych z babydreama nie bylo

W ogole kupilam sobie wkladki laktacyjne wielorazowe
I gowno takie, nie dosc ze sie przesuwaja to jeszcxe przyklejaja sie do cyckow jak przyloze je do mokrych piersi... masakra
 
Mi o dziwo już zeszło wszystko. Startowałam z wagą 64 a teraz mam 63,9. Jednak moją idealna wagą byłoby 52, może się uda kiedyś :)))

Doggi aaaaa.... karpatka!!! Uwielbiam!!!!

Alecta a o jakim samochodzie myślicie bo już zapomniałam. Mój mąż maniak samochodowy to może coś podpowie.
 
Aza Nissan Almera Tino albo Mazda Permacy.

Agulqa ja tam przy dzieciakach nie wyobrażam sobie być bez auta.
Nawet jakbym w wlc mieszkała :p

Lila wydoiła cycka, a raczej się nim wybawiła i zasnęła.
Oby pospała tak jak wczoraj do 2, krótka pobudka na cycka i dalej spać :p
 
Doggi smaka narobiłaś...

Alecta powiedz jak już kupicie, co wybraliście. My też się rozglądamy, ale japońce chyba nie na naszą kieszeń :p

Agulqa też mialam wielorazowe avanta, masakra. Kupilam teraz j&j jednorazówkui, matko jakie super chłonne!
 
Laydek cieply prysznic i masuj...samo zacznie leciec:)

Alecta mnie tez caly dzien leb nawala:/

Kg leca bo dzis juz -7kg...polozna mowi ze powinno sie wazyc po 2 tygodniach od porodu bo tyle mniej wiecej schodzi wsio.

Moje cyce juz ustabilizowane tj.miekke. Robią sie twarde jak bardzo dlugo spi ale jak tylko zassie sie to wsio sciąga:) I jak chwalilam ze w nocy spi po 5 godz.to dzis budzil sie co dwie! Dzis tez caly dzien przespal wiec zobaczymy jak noc a o 7.30 musze wstac na sciągniecie szwow.
 
alecta a długo Nikola tak miała z tym spaniem?

Czy jeśli mój mały zje a potem sporo uleje - bo niestety ma z tym problem - to liczyć mu to jedzonko czy nie? Bo dalej jest głodny i trudno się dziwić skoro tyle mleka wróciło :-(
 
reklama
LayDeek, a czy wszystko z tym laktatorem dobrze? Ja np źle włożyłam taki cycek w laktatorze i mi nie chciał działać. A dziś w nocy po prostu ten cycek musiałam oblizać bo jak był po gotowaniu to ten osad sprawił, że mi nie ciągnęło. Jak tak zrobiłam to od razu poszło. Niby głupie ale zadziałało.
Ja też tak mam, że jam mała dłużej śpi to problem z cycem, twarde się robią. Już się boję co to będzie dzisiaj bo przespała mi pięknie noc i w dzień też ciągle spała, więc przypuszczam że nocka będzie kiepska.
Zauważyłyście, że piszemy o wiele mniej im więcej dzieci się rodzi? :tak:
 
Do góry