reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Elutka kruche z bananami lub malinami...ale narobilas mi ochoty!!! Ja zrobilam ryz zapiekany z jabłkiem na szybko.

Mommy ja po octanisepcie nie wycieram pepka...tylko pieluszką to co na brzusio splynie.
 
reklama
agulqa dla mnie forum to też taka odskocznia... jakoś mi lepiej i lżej że mamy podobne dylematy czy problemy... co do ulewania to jeśli dużo uleje i jest nadal głodny to dajesz kolejną porcję mleka? Czy liczysz, że przecież zjadł swoje i czekasz? Bo ja mam dylemat, bo też nie chciałabym dawać mu za dużo, żeby go brzuszek nie bolał

mommy współczuję trudnej sytuacji, trzymaj się!

U nas kikucik odpadł szybko, bo po niecałym tygodniu, jeszcze w szpitalu.

Dobra, spadam czeka nas pewnie kolejna ciekawa noc ehhh bo mały się właśnie budzi :eek:
 
Dziewczyny trzymajcie sie nie lamcie.. dla dzieciaczkow! One czuja..

Agulqa jesli tak meczysz sie z kp to moze odpusc jednak i sprobuj karmic mm.. moze tez Robercik sie uspokoi i wszystko jakos sie unormuje... ja bardzo zaprlam sie zeby karmic swoim mlekiem i poki co wychodzi, ale wiem, ze szybko sie poddam w razie problemow, bo praktycznie maz malo co jest w domu a w nocy tez go nie budze zeby pomagal, bo do pracy by sie nie wyspal...

Emilchen pokaz zdjecie Dominiczka, bo chyba ominelo mnie to, a teraz patrzylam na liscie i nie ma tam foty:-)

Mommu juz tak niewiele Ci zostalo... wiem to nie pociesza wcale, ale jak juz bedziesz trzymac dziecko w rekach to nic nie bedzie sie liczylo:-) zadne bole i dolegliwosci z ciazy czy z porodu;-)

Kasia mokemu Nikodemowi odpadl po 13 dniach i tez jak u Sylwi na koniec podszedl krwia.. ja akurat raczej wycieralam do sucha patyczkiem do uszu kilka razy dziennie a octeniseptem tylko raz dziennie i wtedy lezal z golym brzuszkiem az samo nie wyschlo:-) teraz jeszcze tez cos w srodku musze wycierac to tak samo robie:-)

Dobra ide spac ma te 2-3 godz, bo wtedy znow karmienie ehhh;-)
 
I u mnie sprawdził się scenariusz którego się balam. Wczoraj dostalam regularnych skurczy, które nie przeszły po kąpieli i były co 5 minut. Poza tym brzuch bolal okropnie i twardy jak kamień. Spanikowalam trochę, a że jeszcze mam tego paciorkowca to tym bardziej. Pojechalismy do szpitala i... wzięli mnie na porodowkę, zbadali i dupa. Główka wysoko rozwarcie na 2 cm. Leżę tu całą noc podłączona do ktg, bo małemu tętno skakalo. Skurcze przeszły, tętno jest teraz ok ale już mnie na 99.9% nie wypuszcza bo tyle po terminie i na piątek i tak miałam skierowanie. Pewnie rano przeniosa mnie na patologie. Wyć mi się chcę, wszystko boli.
 
Hej środowo.

Mommy - musisz być silna, nie wiem co się dzieje u Was ale dasz radę. Takie odrętwienie brzucha to normalne bo skóra napięta jest zwłaszcza u góry pod biustem. Każda nie rozpakowana w tym momencie ma dość i chciałaby już przytulać maluszka.

Jeżyk - trzymaj się, oby szybko podejmowali decyzje i żebyś szybko urodziła synka. Pisz co u Was.

Nie rozpakowanym życzę porodów, rozpakowanym miłego cycowania.

Pamiętajcie że dziś Dzień Babci.

U mnie nic się nie dzieje niestety, mam wizytę u ginekologa ale wiem że powie że do porodu daleko i nie ma postępów bo to czuję. Zresztą tylko bada ręcznie bez usg więc wiele się nie dowiem. Mam chociaż nadzieję, że wyniki krwi i moczu mam ok. Oj chciałabym rodzić. Kości odmawiają mi już posłuszeństwa. Myślałam że 3 dzieć wyjdzie jakoś szybciej ale nie ma promocji :-)

Nulini - co u Ciebie?
 
Hej,
Pierwsza noc w domu to była masakra. Mała od 22 do 3 w nocy odwalala takie larmo, ze szok. Płakała, jadła i robiła kupkę na zmianę. Obstawiam, ze ja coś brzuszek bolał. Boje sie ze to po moim mleku, bo dostałam wczoraj w ciagu 2h takiego nawala pokarmu. Cyce 2x większe, twarde, bolesne. Najgorsze, ze mała nie chce ssac. Tzn chce, ale nie łapie mi sutka :(((( w kapturku sie za szybko irytuje.
Odciągam pokarm ile sie da i daje jej do picia z butli. Dokarmiam Bebilonem.
Dzis na szczęście wizyta poloznej środowiskowej, to moze chociaż ona mi pomoże z tym dostawianiem. Brak mi juz sił :( A tak bardzo chciałabym karmić!
Jezyk, trzymam kciuki za szybki porod. Wiem, ze juz ci cieżko!!
Mommy, Nulini za Was tez trzymam kciuki!!!!!!! Oby to było za chwile :)
Miłego dnia!
 
reklama
Jeżyk oj współczuję.
No, ale może rano jakąś decyzję podejmą, może też ten balonik Ci dadzą czy coś.
Trzymam kciuki żeby Cię bezsensownie nie trzymali.

Mommy nie łam się ;-)
Wszystko będzie dobrze.

Lila jeszcze pępek ma.
Ja oscenisept psikam na wacik i później tym wacikiem przecieram jej pępek.
Wcześniej też tak robiłam tylko, że przemywałam spirytusem i Nikoli i Tymkowi szybko odpadł, a tu się trzyma.

Też mam laktator ręczny Aventa tylko, że mój mnie wkurza :p

LayDeek, a może Weronika była najedzona tylko possać se chciała :p

Moja w nocy przeszła sama siebie.
No co chwilę cycek i cycek.
Do tego kupsztala jeszcze zwaliła i zadowolona z siebie była.
Rano wstałam uczesać Nikole, a Dzidziuś sobie w najlepsze spała :p
 
Do góry