reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Hej!

My po kolejnej nieprzespanej nocy :confused2: mały nie spał od 23 do 4 rano... ani na chwilę... albo chwilami siedział cicho, oczy jak 5 złotych, albo ryczał :confused2: NIC na niego nie działa, ani bujaczek z wibracjami, ani suszarka, noszenie i bujanie, muzyka z telefonu, śpiewane przeze mnie kołysanki, cycek, smoczek... jak dostał w pewnym momencie butlę to na moment był cicho, ale za chwilę znowu wrzask. Raczej nic go nie boli, chociaż nie wiem. Kupki normalne, bączki puszcza.

Ktoś ma jakieś dobre rady? Bo już prawie z nim płakaliśmy, tak nam się spać chciało...

aob Twój Nikoś na tym zdjęciu przy suwaczku wygląda taki podobny do mojego Dominika :-D
LayDeek super, że już w domu i pokarm się pojawił!
Gochson mnie do tej pory nie bolało, bo mały był mniej przystawiany, terax częściej i trochę boli, ale da się wytrzymać.

Niedrapek nie zakładamy, bo mój zawsze sobie sam zdejmował :rofl2: taki dzikus z niego :-D przewinąć się nie daje, bo ciągle fika nogami, zrzuca wszystko co ma w zasięgu rąk i nóg, zarzuca sobie tetrę na twarz. ADHD nam rośnie ewidentnie :sorry:
 
Lay super, że już w domku :-)

Alecta, u mnie niby 13 kg spadło, ale co z tego, jak prawie drugie tyle jeszcze zostało :-D Powolutku mam nadzieję zniknie.

Emilchen współczuję... Mój ma dziś to samo. Ale dzień to nie noc, da się przeżyć. Nawet śniadanie, obiad i kolację dla dziewczyn w międzyczasie udało mi się ogarnąć...

Ja dawałam małemu niedrapki w szpitalu, bo miał z pazurków igiełki. W domu obcięłam co twardsze jeszcze miał i teraz leży bez.
U mnie w szpitalu w stercie raportów zgubiło się im, że była po porodzie smółka i czekaliśmy, czekaliśmy ponad 2 dni, ale nim się okazało, że jednak była to dr zdążyła małemu pupkę 'udrożnić'...:wściekła/y:
 
Kurde leb mi dzisiaj pęka.
Zbliza sie czas zakupu auta i mam już metlik w głowie.
Bylam nastawiona na Nissana w dieslu, ale kazdy nam diesla odradza.
W benzynie podobaja mi sie Mazdy, ale czytalam opinie, ze sie strasznie mula.
I juz teraz sama nie wiem, a ogolnie nie mieliśmy do tej pory szczęścia do aut i najchętniej to bym kupiła wszystkim rowery :/
 
Megami nasz w dzień z reguły śpi jak aniołek, od karmienia do karmienia... jak goście przychodzą to się dziwią, że takie grzeczne dziecko...
W nocy już od kilku dni szaleje, tyle, że ostatnio to były np. 2 godziny a dzisiaj w sumie nie spał 5...

u nas nic nie mówili o smółce.

Ja dzisiaj na wadze zobaczyłam 59,9 także super, bo startowałam z wagą 56-57, prawie wszystko mi zeszło już, a wcinam tyle słodyczy co nigdy :zawstydzona/y:
 
Emilchen Nikola miala identycznie jak byla mała.
W dzień aniołek, ale za to w nocy tak czadu dawała, że wymiekalam.
Darla się od 21 czasem do 6 rano, a ja czesto razem z nią, bo nie mialam już siły.
 
LayDeeK super ze do domku. Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej


Megami gratuluję wyboru :)



AZA mój ma zimne, położna mówiła ze puki kark ciepły to małemu ciepło


LayDeeK teraz już z pokarmem pójdzie z górki :)



LayDeeK, alecta u mnie tylko 6kg ale jem jak nienormalna ciągle głodna jestem. Ale też nadal opuchnieta ;(



Mój nosi niedrapki bo strasznie się drapie po buzi :/ czy obcięte czy nie robi sobie z siebie zdrapki :/

LayDeeK mam coś dla ciebie :D
 

Załączniki

  • 1421775951603.jpg
    1421775951603.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry