reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Kasia,ja leże e Oławie.czekam na pobudke żeby pompgli mi wstać bo już mnie wszystko boli od tego leżenia.na razie obyło sie bez przecywbólowych,zobaczymy co dalej.
 
Jestem cała w stresie.. na 8 jedziemy do urzędu stanu cywilnego a potem do szpitala, no i dopiero okaże się, czy mały może wyjść do domu. Boję się jak cholera, bo nie wyobrażam sobie kolejnego tygodnia bez niego.. :-( Oby było wszystko dobrze..
 
Mommy ja byłam spuchnięta jak balon - przytyłam 30 kg z czego połowa to była woda no i miałam białko w moczu.
U Ciebie tego nie ma więc nie masz się co przejmować tylko ciśnienie kontroluj ;-)

Jenn trzymam kciuki żebyście wrócili z Piotrusiem do domku.

LayDeek ja też nie widzę :-(

Dzisiaj mija nam 3 doba.
Trzymajcie kciuki żebyśmy mogli iść do domu, bo mam już dosyć szpitala.
No i mam nową laske po cc w sali.
Powiem Wam, że jak na nią patrzę to stwierdzam, że ze mną chyba nie było tak najgorzej...
 
Jenn, wrocicie dzis do domu :-)

Dzieciaczki sie pojawiły to i forum trochę ucichło :-)
Spałam dzis jak zabita. Sny miałam z du.py. 3x wstawanie do toalety. Ale sen mocny :-)
U mnie dalej cisza. Choć jak wczoraj przyszła pielęgniarka do męża zrobic zastrzyk, to stwierdziła ze porod tuż tuż, bo brzuszek twardy jak kamień. Czekam cierpliwie :-) Niewiele juz nas zostało ;-)
Miłego dnia babeczki !
 
Jenn &&& żebyś wróciła dzisiaj z Piotrusiem do domu

Alecta za was też trzymam kciuki :-)


NULINI jeszcze masz 3 dni! Dasz radę :-D

LAYDEEK ty też pewnie na dniach urodzisz ;-)


Ja dzisiaj sprzedaje Nine do mamy na noc dawno nie była a sobie robie dzień lenistwa z filmami :-) :-D
 
reklama
Do góry