reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Dziewczyny jak długo ciągnęło was krocze po porodzie?
Co pomagało wam na ból, bo ja jakoś wytrzymuje ale mam wrażenie że boli mnie bardziej...
 
Jagoda teraz u położny h leżakuje,ja ide spać.na razie nie jadła za bardzo,woli spać.mnie troche bolą szwy i skurcze macicy ale do wytrzymania.zaczynam też już czuć nogi.generalnie personel super i lekaezw i położne.moje córki obie z czwartku.
 
Dziewczyny, śliczne te wasze dzieciaczki.
Indi, gratki wielkie!
Jenn, a masz jeszcze szwy? Z Mikołajem jak miałam szwy to dosłownie na jednej nodze chodziłam na palcach bo mnie ciągły. Później miałam kłopoty z siedzeniem łącznie przez ok 2-3 tygodnie. Teraz jak dłużej siedzę to mnie co prawda tam nie boli ale od zbyt długiego siedzenia boli mnie cewka, o zgrozo.
Suseł, spokojnie, obkurczanie się macicy trwa kilka dni i później jest spoko.
Mnie za to boli obok pępka. Taki czasami był to nawet silny ból. To chyba po tym jak mnie tam moja gin uszczypnęła gdy nie mogłam wypchnąć łożyska...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Indi gratulacje, śliczny synus!!!

Nie zagladalam pol dnia i chyba nie nadrobie juz. Mocze sie jeszcze w wannie i do spania zaraz bo o 7 trzeba byc w szpitalu.
 
Do góry