reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

jeżyk, ja w 36tc miałam skurcze, bóle, aż się bałam, że za szybko, a teraz, jakby mogło coś ruszyć, to cicho sza :baffled:

Mommy,
podziel się ze mną ciśnieniem, ja w tej ciąży mam mega niskie jak na mnie...

alecta, miałam w szpitalu podobnie, pół dnia czekałam na odwiedziny, a jak już ktoś przychodził, to po 15 minutach miałam dość :no:
 
reklama
Dziewczyny, mam wreszcie sole, zeby to napisac. Dzisiaj rano o 9.10 urodzil sie nasz synek. Wazy 2.6kg, ale jest zdrowy I silny, distal 10 punktow.
 

Załączniki

  • 1421348662424.jpg
    1421348662424.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 71
  • 1421348677756.jpg
    1421348677756.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 67
Mommy ja miałam zatrucie ciążowe więc bialkomocz, wysokie ciśnienie i obrzęki i skończyło się stanem przedrzucawkowym i ekspresowym cc.

Indi gratuluję!
 
AZA chłop jak dąb :)


Jenn super że do domku, wszędzie dobrze ale ... :)


Stokrotka Ola przy każdym bąku walila kupę w gratisie :) stachuzrobił dxis dwie Ale to jego debiut jeszczesię może rozkręcić :p



A ja się tak nudzę że to się nie dzieje, mam nadzieję ze mnie jutro wypuszcza bo ile mmożna tym bardzuej że i ja i stachu w formie świetnej jesteśmy, nuuuuuuuuudy
 
reklama
Do góry