reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Ja zamykam żaluzje bo mam tak brudne okna, ze patrzeć nie mogę :p

KUR.de nie uwierzycie!!!!!!
Właśnie miałam 3 kontrole z ZUS-u!!!!!!!!
 
reklama
Sprite, ja mam zakaz mycia okien. Mama przyjedzie po porodzie to zaoferowała sie ze umyje.

A ten ZUS naprawdę poje.bany. Mąż do babek, ze w ostatniej chwili wpadły! Te wielkie oczy!
 
LayDeeK mogłaś się spytać czemu Cię tak 'lubią". Masakra z tym SRUSEM

Jenn, Alecta miłego dnia już u siebie w domku



Melduję że wracam do rzeczywistości, ale nadrabiać nie będę;-)
 
Jenn super!

Laydeek zartujesz?!

Ja sie wlasnie wykapalam. Mlody nie chcial wpac wiec wsadzilam go w fotelik do samochodu na yt puscilam piosenki dla dzieci i siedzial ze mna w lazience :p
Musze sie ogarnac i biore go na spacer bo pogoda cuuuudna
 
Brak mi słów :-) O ile pierwsza kontrole przeżywałam, tak z drugiej i trzeciej chce mi się śmiać.

Ja mam dzis w planach umyć łazienkę! Wczoraj mycie lodówki mnie na maxa zmęczyło :p
 
LayDeeK, ja na filmach skupiam się bez problemu, ale w ciąży mam tylko ochotę na filmy akcji, thrillery, dreszczowce, jak gdzieś leci jakaś komedia, to aż mnie trzęsie :-p W kwestii książek to nawet nie wiem, bo ostatnio się na audiobooki przerzuciłam i na tym łatwiej mi się skupić :-D
Brzuszek jest, ale cholernie wysoko jak zwykle :angry:
O Boże, bratnia duszo!!!
Ja też jestem cholernie niecierpliwa...

jeżyk, ja teraz ktg miałam leżąc na plecach (bałam się zmienić pozycję, żeby zapisu nie przerwać) i później przez cały dzień myślałam, że umrę z bólu :-( Nie lubię ktg :-(

femme, zamień się, mój styczeń stoi w miejscu, mam bez przerwy wrażenie, że jest tuż po Nowym Roku :eek:

sprite,
ja uwielbiam wiosnę, to ciepełko, to chyba moja "najulubieńsza" pora roku, ale nie umiem się nią cieszyć, jak nie ma zimy wcześniej :-(
U mnie dziś iście wiosennie, słońce, ciepło, a ja chcę śnieg i mróz :-(

jenn, SUPER!!! Wreszcie się sobą nacieszycie!!!

alecta,
wspaniale!!! Weekend w piąteczkę :-D
 
jenn super że wreszcie jedziecie do domku :) wreszcie się sobą nacieszycie ! :)

mnie styczeń też się dłuży... zaraz zabieram się za sprzątanie a jak skończe to będę robić ciasto bo taką mam ochotę że nie pytajcie Moje Wypieki | Brownies z dulce de leche , jeszcze nigdy go nie robiłam ale trudne nie jest więc powinno się udać ;)

na poród póki co się nie zapowiada :(

a co do zusu ja kontroli żadnej nie miałam... teraz mnie stresują bo w zeszłym tygodniu w czwartek zanosiłam l4 a do tej pory w pue nie ma żadnej decyzji.. długo czekacie na te decyzje?
 
reklama
Do góry