reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Koleżanka rodziła teraz na dniach i musieli córę przewieżć do szpitala do Bydg. i też musi codziennie dojeżdzać bo zostać nie może....

Agulqa ja dzisiaj miałam kuraka z grilowej patelni, warzywka też i trochę ziemniaczków ale nie chciało mi się czekać aż się w piekarniku zrobią i ugotowałam ;)
 
reklama
Młoda u mnie na lampach i głowa już mnie boli od tego światła, więc zaraz idę spać. Oby ładnie leżała. Pielęgniarka chcę ją jeszcze kąpać bo biedna od tych lamp ma taką wysypkę i suchą skórę
 
Ja też z Tosią nie mogłam być na OIOMie po operacji, a miała już 8 miesięcy, więc rozumiała więcej, niż noworodek :-(
To dopiero był KOSZMAR :-(
Na szczęście tylko jedna noc...
 
Jenn wspólczuje bardzo.Nina podobna do tatusia jak 2 krople wody,urodziła si€ z czarnym irokezrm na głowie,w ogóle jej te włosy nie wyszły tylko gestniały i jak miała 2 lata to miała włosy do połowy pleców.wrócilismy z kina właśnie,wciągnęłam też gigantyczne lody i smażony ser i frytkami.mniam...
 
reklama
Ja już też od dawna nie śpie,ale poleżałam chociaż troche bo Nina dopiero sie obudziła.Mommy byli$my na Whiplash,to o surowym dyrygencie zespołu jazzowego,super film.
 
Do góry