reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Karpanna właśnie dlatego, że wydają się maleńkie, patrzę na rozmiary. Ja biorę 56. 68 to na pół roku zakładałam :-)
 
reklama
Drogie mamusie :)
Jestem ogromnie wdzięczna każdej z Was, która znajduje na to chwilę na wypełnienie ankiety (dostępna w działce ankiet). Jestem położną całym sercem i u kresu studiów psychologicznych, bez waszej pomocy nie udało by się ich pozytywnie ukończyć.

Gorące dzięki wszystkim mamom, które już wypełniły ! Każda ankieta jest na wagę złota! <3
 
Ostatnia edycja:
to tylko ja jakaś dziwna,bo w ogóle nie myślę o świętach ,tylko o porodzie,a o święta niech się mama z teściową martwią ;-),jakbym nie urodziła przed wigilią to zrobie jakąś sałatkę i jedno ciasto,bo my i tak w domu w świeta mało jesteśmy,a resztę wałówy i tak pewnie dostaniemy od mam:tak: trzeba korzystać bo to tylko raz w roku się zdarza
 
LayDeek no powiem Ci, zewsze myślałam, że czeski to prawie jak polski a okazuje się, że nie. Słowaka prędzej można zrozumieć. Tzn teraz ja juz tez gadam w miarę po czeski, na początku gadaliśmy po angielsku i po polsku bo T tez mówi po polsku, ale czasem brakuje mu słów wiec radzimy sobie innymi językami. Poza tym z tescmi trzeba się jakoś dogadać.

No puszcza się a raczej ja ją puscilam:p

No my teraz do mojej koleżanki wiec ja robie zupę grzybowa, makowki i moczke u mnie też będą się ziemniaczki gotowaly, uszka T będzie robił i sałatkę warzywna co by dodać akcentu czeskiego zrobi bramborove knedlicki :p
 
Ostatnia edycja:
my poniewaz robimy impreze 2w1 to chcemy jakis ten obiad
ale na nim tylko rodzice, nasi chrzestni, rodzenstwo, chrzestni młodego (w tym juz planujemy miec swiadków) no i ewentualnie dziadkowie nad ktorymi i tak sie zastanawiamy
bo moja jedna babka znienawidzona przeze mnie ze wzajemnoscia
druga ukochana ok 80lat ma i kiepsko sie czuje juz by 130km jechac
ł dziadek jest dziwny, babcia mnie wkurza, a druga babcia po udarach i wylewach wiec chyba nie ma sensu targac

to jeszcze kwestia do przemyslenia

a co do kosztow slubu to prawda jest taka, ze jakbysmy poszli do ksiedza i powiedzieli ze chcemy slub, zalezy nam na sakramencie ale nie stac nas na nic wiec nawet przyjecia nie organizujemy itp to nie ma prawa odmowic nawet bez kasy
wiadomo, bez organisty bez przystrojenia itp
ale nie ma prawa odmowic udzielenia sakramentu
 
LayDeek no powiem Ci, zewsze myślałam, że czeski to prawie jak polski a okazuje się, że nie. Słowaka prędzej można zrozumieć. Tzn teraz ja juz tez gadam w miarę po czeski, na początku gadaliśmy po angielsku i po polsku bo T tez mówi po polsku, ale czasem brakuje mu słów wiec radzimy sobie innymi językami.

Francuskim też? :p
 
:-) ja to mam jednak latwiej ja po rozwodzie a moj S. jest nie wierzacy, wiec zevslubem zostaje tylko cywilny:-)
Mam nadzieje ze ksiadz za to bez problemu ochrzci dziewczynki, bo ja wierzaca, uwazam ze to nie wina dzieci, iz rodzice po przejsciach.
Teraz jak byl pogrzeb malutkiej Zosi, mojego Aniolka, nie bylo problemu.

Dziewczyny zadzwonil doktorek, jutro ide do szpitala, wlasciwie to moge juz dzisiaj, ale umklo mu:-\ kurcze stres mam, a w ogole uswiadomilam sobie ze wroce juz inna :-)
Kurcze jeszcze oprycha druga mi sie zrobila .....

Karpana Ty sie nie stresuj, mam kolezanke mama trojki, pracuje wozi chlopaki na treningi i niezla z niej laska!

Jezyk moge na pierogi wpasc??
 
reklama
Do góry