reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
tak i mam nadzieję,że mnie przyjmą i zrobią to cc we wtorek,bo strasznie się stresuje :tak: a najlepiej niech mi na dniach sam sie poród rozpocznie ;-)wiem to nie koncert życzeń :-D
 
Stokrotka mocno trzymam kciuki za Was. I pisz, pisz żebyśmy były na bieżąco

Bada jak miałaś wyznaczony termin i o tym napisałaś to mi jakieś odległe się to wydawało a teraz to prawie już.


Ogólnie to ja cały czas nie mogę uwierzyć, że połowa z nas może już rodzić.
 
A ja mam wrazenie ze nie mam nic gotowa i Robson ma siedziec :-)
Dzis np pomalowalam futryne od lazienki
Jeszcze ze dwa razy musze machnac
Byla osrupana jeszcze od remintu i nie przeszkadzala a dzis zaczela mnie wkirzac
Poza tym planuje dzis wygonic ł do piwnicy z kzrtonami itp
Chyba wicie gniazda powrocilo :p
 
Aqulaq_b widzę, że masz dziś tyle energi ile ja. Ja dzis powiesiłam obrazki w Zyskowym pokoju i przykleilam naklejki. T właśnie ściera tam kurze i odkurza, a ja zabieram się za resztę ciasta.....

Zazdroszczę Ci piwnicy, bo ja mam tylko taka garderobę która służy nam za schowek i z boku domu taka hatke ale ona już też jest zawalony kartonami itp.
 
reklama
Do góry