reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Agulqa_b bo Alecta ma taki dobry ten krem! :)

Alecta bez kitu nie wygladasz na swoje lata ani na 3 dzieci :p

Jenn mnie tez kluje co chwile tak, rozpychaja sie już tam na dole dzieciaki powoli.

Nieobecna współczuję tak ciezkiego okresu, oby się wszystko poukladalo. A do babek ze żłobka to jakieś żarty chyba sobie robią:/ a to zlobek prywatny czy panstwowy?
 
Drogie przyszłe mamy ! jestem położną, ale też mam nadzieję przyszłym psychologiem- by te plany ziścić, zdecydowałam się na pracę magisterską łączącą te dwie dziedziny. W jej ramach prowadzę badania obejmujące kobiety w ciąży. Jeśli któraś z Was może pomóc i wypełnić, bardzo dziękuję. Oto link do ankiety
https://docs.google.com/forms/d/1AU6NyrqIzTMRECLRNhw2JDBavmmXbB9Z9K-TasCL6Eo/viewform
Pozdrawiam Haimann Monika
 
McPearl a po co?



Nulini spaghetti bolognese! To było to (u mnie) :) jak juz ruszyłam du.pke z chaty to bposzlam do biedy o kupiłam wszystko do spaghetti juz się robi a ja ciesze się jak dziecko :D tego mi było trzeba :)




W ogóle zryta jestem :p trochę pochodziłam i mnie tak zaczęło na dole boleć ze hej, a ja się cieszę bo sobie zaraz wkręcam ze to szyjka się skraca i urodze wcześniej :p tylko z drugiej strony jak tak się nie stanie znów będę w ciężkiej depresji ;((((
 
reklama
No nie wiem. Ona rodziła chyba z rok po mnie i podobno ochrzan dostała, że tak późno przyszła bo też poszła później jak jej kumpela powiedziała. Będę musiała wejść do ośrodka i się zapytać.
 
Do góry