reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

McPearl to chodzi o położną środowiskową. U mnie też jest tak zwyczaj :)
idziesz zapisujesz się mówisz co u Ciebie jak sie czujesz, zadajesz ewentualnie pytania i przynajmniej u mnie dostajesz gratisy :D dostałam butelke avent, kosmetyki nivea, super kalendarz '1 rok mojego dziecka' no i stos ulotek ;)
 
reklama
Mcpearl jak juz to polozna z toba powinna sie kontaktowac, ale wiekszosc z nich dopiero po porodzie to robi

Aaaa kimnelam sie i chce goraca czekolade!!!
I skad ja wezme?!:-(
 
NIEOBECNA - o kurde nie ciekawie u Ciebie :-( dziwne że w żłobku Ci tak powiedzieli :szok: kurde w końcu tam pracują osoby które są w tym kierunku kształcone to co one tylko grzeczne dzieci biorą ? bez jaj :sorry: ale skoro jest tak źle skorzystałabym z rady i poszła do psychologa


ALECTA - zmarszczki :-D :-D weź poleć krem bo w takim razie działa rewelacyjnie :-p

Bożeee, znowu to samo - czegoś mi się chce, ale nie wiem czego :wściekła/y:

Ja dziabłam piwo karmi żurawinowe :-D i kanapki z salami ... dobre ale i tak mi nie dobrze :dry:

A mi dzisiaj kumpela powiedziała, że ok 20 tc powinnam zgłosić się do położnej. Ktoś coś wie?

Nic mi nie wiadomo na ten temat :-p

dziewczyny powiedzcie mi ile czasu czeka się na widoczność L4 w PUE? bo kurde w sumie żadnego potwierdzenia od Pani w Zusie że L4 zaniosłam nie dostałam, a w PUE jeszcze nic nie widać (w czwartek zanosiłam).

u mnie dwa dni ostatnio to trwało :-p



Nie dobrze mi ! mimo że nie jestem za duża to już łazić nie mogę ... :sorry2::dry: 20min i zdycham :confused2: do tego ciągle głowa mnie boli i jeść nie mogę bo mi nie dobrze :confused2: i tak to u mnie wygląda :-D
 
W końcu sobie usiadłam. Byłam odebrać ten prezent swój. Przy okazji kupilam parę rzeczy w pl sklepie na pierniczki i ciastka. Chata ogarnięty na tiptop, pranie zrobione...juz dziś nic nie robie ogarniam mojego nowego lapka i leżę. Nogi mam spuchniete jak bym nie wiem gdzie je trzymała i to ciagniecie dziwne w dol brzucha.....ach niech Zoska zechce się już urodzić....
 
Ja tez w miare ogarnieta. Okna umyte, choinka ubrana, wszystkie ciuszki Nikosia wyprane i w szafce. Jeszcze tylko fotelik ze strychu sciągnąc, wyprac i gotowe. No i w weekend M musi sciągnac mi zaslony (w koncu mam nadzieje ze sie doprosze!) zebym wyprala i swieta przybywajcie:)
 
reklama
Do góry