reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
emilchen właśnie na necie czytam że bezpieczny w ciąży - widzisz, co gin to opinia;)

doggi mają zryte!!! U moich rodziców ksiądz w niedziele podczas kazania prosił, aby matki nie karmiły dzieci piersią w kościele...a szczególnie nie przed ołtarzem!!! Rozumiesz? To kuźwa niech pościąga sobie wszystkie obrazy matki boskiej!
 
Alecta, sliczne zdjecie :) No I faktycznie Ty I Doggi jak siostry :)

Doggi, masakra, co za kobita! Ale serio, duzo kobiet w ciazy traktuje z zozenia ciaze jak chorobe I ze absolytnie nic nie mozna robic tylko siedzuec na d.pie I sie pasc I potem sa takie efekty.

Dziewczyny, nie robcie mi smaka na te wszystkie pysznosci :((((((
 
AZA, nie wiem jaki przepis na pierogi ma jezyk, ale ja robię z mąki i ciepłej wody + sól. to wszystko. farsz wg uznania. ja lubię ruskie ;-). tylko robię baaaardzo rzadko, bo dla mnie za dużo pieprzenia z tym jest. zawsze mam syf w kuchni.

alecta, ja jeżeli jutro będę w domu to czekają na mnie składniki na lasagne. robię z tego przepisu Przepis na zapiekankę makaronową Kuchnia Lidla , ale zamiast farfalle dam lasagne.
 
3raz podchodzę do pisania tego posta i chyba zaraz coś mnie trafi :mad: :mad:

* Nulini *- dziecko neostrady powiadasz? To tak jak ja :D

* Sprite *- 2 tys to już full opcja :D extra!

* Alecta *- faktycznie jesteście z Doggi bardzo do siebie podobne :o o matulu! Super z was babeczki :*

* emilchen *- doczytałam, że udało się lek dostać. Super! Zdrówka wam życzę :)

* Doggi *- no to laska nieźle z tą wagą zaszalała. Wogóle teraz te nastolatki to mają totalną sieczkę w głowie, a udają dorosłych. Nie lubię tego zdania ale gdybym ja zachowywała się tak jak te gówniary teraz to ojciec by mi d.upę tak strzepał, że przez tydzień bym nie usiadła.

* karpanna *- no ja też słyszałam, że nfz z clexanem wytwarza cuda wianki :what: ponoć ogólnie zmniejszyli jego produkcję i ludzie muszą się po niego zapisywać. Czuby.

* Indi *- na ból pleców polecam masaże męża :p skuteczne może na chwilę, ale za to jakie przyjemne i relaksujące ;)

* kasiekz *- to smacznego :)

* AZA777 *- super, że zupa mniamuśna wyszła ;) więc oficjalnie "ten" pierwszy raz masz już za sobą. Wszyscy zyją, zupa smakowała to najważniejsze ;)

Na temat księży wolę się nie wypowiadać więc temat milczeniem zbywam :)

My byliśmy na zakupach w biedronce. Można powiedzieć, że do końca weekendu nie trzeba by się do sklepu ruszać, ale znając życie niewiele z tego wyjdzie ;)
Dzieciory sklep opuściły z nosami na kwinte bo chciały wszystko i nic więc ostatecznie nie dostały nic :p
Mąż kończy kąpać Julę więc zaraz zagonię Tymona do wanny i mamy wieczór dla siebie.

A ja właśnie zajadam milkę oreo :D chce któraś trochę ? ;)

Ps. Ale Lenka dziś w brzucholu szaleje :)
 
Jej a ja nie mam już nic słodkiego :-( w sklepie byłam po wypiciu glukozy (ufff mam to wreszcie za sobą) i uznałam że nie zjem nic, a teraz siedzę w domu i mam depresję z braku słodyczy - poszukam jeszcze bo gdzieś mój ostatnio przyniósł z oddawania krwi :-) a jak nie to chleb z cukrem :-DDD

Dziewczyny a my mamy trzy konta :-) jedno moje jedno mojego no i jedno wspólne do kredytu :-)

Doggi rewelacja fryzura!!! ale kolorek też super!

Zdjęcia z sesji :-)
Zobacz załącznik 647870Zobacz załącznik 647871
 
reklama
Stokrotka, daj więcej fotek, bo fajne :-)

ja przez ten antybiotyk muszę poczekać jeszcze 2 tyg. z glukozą, bo na ulotce jest napisane, że lek zmienia wyniki poziomu cukru w moczu i krwi.
 
Do góry