reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Ja kupiłam ta karmelowa wedla ale na mnie wrażenia nie zrobiła :-D


Doggi :-o niezła typiara brak słów...


Boże Ci ludzie maja nasrane... Fakty oglądam i o co oni się czepiają w tym elementarzu ze tata z dzieckiem przy lekcjach siedzi na obrazku a nie mama i to niby chore... Albo że smoki są i to zlooo Ci księża to mają na******
 
Femme ja właśnie powiedziałam mężowi, że według kiecoli jest poprostu ciotą, bo się dziećmi zajmuje :p
Ofkoz się oburzył i od razu zaczął ich wyzywać :p
 
No ok, mam ten lek, jutro będzie trzeba jakoś skombinowac receptę.

kasiek nie strasz, cos sie może stać dziecku?? Chyba by mi nie zapisywała... wie, w jakiej jestem sytuacji i zawsze dmucha na zimne...
 
Dziewczynki moja ogórkowa wyszła superowa więc jestem z siebie dumna :)) Co do tortów z Sowy to ja raz zamówwiłam i mi wcale nie smakował. Prosiłam o tort z bitą śmietaną a dostałam jakąś piankę. Pytałam się innego cukiernika czemu tak, to powiedział, że oni robią sobie zapas tortów na kilka dni i do bitej śmietany dodają żelatynę aby się nie zepsuła. Teraz zamawiam tylko w jednym miejscu, torty przepyszne, z prawdziwą bitą śmietaną i świeżymi owockami. Cuda robi chłopaczek. Ostatnio Konrad miał Bmw zamówione :))))

Jeżyk tez się przymierzam do pierogów. Nawet kupiłam sobie platformę do robienia pierogów ale jeszcze jej nie wypróbowałam. Jak się zbiorę to z pewnością poproszę Cię o przepis :)))

Doggi super fryzurka!!!! Ja bym takiej nie mogła bo twarz jak księżyc :)

Karpanna dobrze, że już masz tą receptę.
 
Ostatnia edycja:
A no brak słów.
Widocznie dla nich lepiej by było jakby ojciec tylko w robocie siedział, a po pracy piwo pił i w domu nic nie robił.
Szkoda gadać.

Muszę męża namówić żeby mi kakao zrobił, bo mnie coś naszło.

Co robicie jutro na obiad, bo ja nie mam weny zupełnie
 
emilchen ja nie lekarz to się nie znam. Brałam te saszetki zamiennie z furaginem zależy od nasilenia zapalenia. W ciąży mój gin powiedział że tamten za mocny i tylko furagin. Ale ja lekarzem nie jestem, a jak wiesz - co gin to opinia;) Jak ci zapisała to widocznie można.

A i nie pochwaliłam się, że zrobiłam tartę ze szpinakiem i wrąbałam sama 3/4!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tego nie skomentuje bo ostatnio to wszystko złe i niedobre i dzueciakom niby mózg ryjemy.

Ostatnio czytałam ze kościół nie zgadza się na karmienie piersią bo to jest rycie dziecka nagością i ze robimy z dzieci zboczencow... Padłam oni mają w bańkach poryte!


AZA co jak co ale żelatyny na pewno u sowy nie dają do tych co są z bitą śmietaną, może obsługa była nieogarnieta i dali ci jakieś mniej bitowe bardziej kremowe chociaż ja nie kojarzę żadnego z bita i żelatyna. Oni dają inne rzeczy np serek mascarpone, białą czekoladę, mleko skondendensowane itp to są tez utrwalacze i to pyszne :) sama często używam :D
 
Do góry