reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Stokrotka, an ostatniej fotce widać ogrom brzucha :-):-):-)
ja też nie umiem takich gotować, dlatego zawsze potrzebuję przepis ;-);-)

Dziewczyny, łykacie lacibios femina?
 
Stokrotka z dwójką to nie dziwne że szybko rośnie;) Ja mam teraz niewiele mniejszy niż na tym zdjęciu;)

Sprite ja też nie łykam. Tylko witaminy i to jak sobie przypomnę to wezmę jak nie to nie;)
 
Ostatnia edycja:
Megami, bo wzięłam dziś antybiotyk i osłonowo probiotyk jakiś tam z apteki. i zastanawiam się, czy jak mi się skończy, to kupić ten lacibios i już d końca ciąży łykać tak profilaktycznie.

Stokrotka, probiotyk :)
 
Ostatnia edycja:
Stokrotka, super zdjecia ;)

Ja juz nawet nie czytam co Wy dobrego umiecie ugiotowac, bo tylko smaka robicie a ze mnie totalne beztalencie kulinarne I nic mi w kuchni nie wychodzi :(
 
reklama
Stokrotka oj tam oj tam



Ewi oczywiście ze nie zawsze ale u dziewczyny która ma lat 16 i była niższa ode mnie (ja mam 163cm) to 90kg to jest dużo patrząc naciąg wiek! I ona sama powiedziała ze leży i nic nie robi tylko je no jest w ciąży i może... I wiesz ty juz 7 miesiąc masz albo zaraz będziesz miała a ona 4ty miesiąc! Gdzie tak naprawdę dopiero zaczyna się tyć a ona już 15kg a gdzie kolejne 5 miesięcy i ostatnie 2tyg gdzie waga pędzi jak głupia.



Megami twoje córki tak jął ja moja mama mówi ze hak się urodziłam miałam gęste kruczoczarne włosy które na dzień dobry były do cięcia bo grzywka mi w oczy wchodziła :p a moje dziecko blondi i łysol :(



A ja jutro gibos robie omnomnom <3
 
Do góry