reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Za to wczoraj mnie swoją rozmową z tata rozwaliła, a wyglądało to tak :
N: Tatuś załóż mi pizamke.
Ł: Przecież umiesz sama
N: co, swojej córki nie ubierzesz???

Aż się boję co będzie jak ona do szkoły pójdzie.

No i moja nowa dewiza to: JESZCZE TYLKO TYDZIEŃ :)

Hahaha no prosze jak wie co powiedziec;-)
w ogole jak czytam o waszych dzieciaczkach to juz tez chce slyszec to "nie ma" i widziec duze, zdziwione oczyska;-)


aza no to faktycznie moze sie duzo zmienic i niby nawet od jutra ma padac... ja za ponad tydz jade na "chwile" do rodzinnego domu i tez bede jechac z 8-9 nad morzem z powrotem;-) ale chyba pociagiem bede jechac bo juz na sama mysl nie chce mi sie prowadzic cala droge a jade tylko z mlodsza siostra wiec nie ma mnie kto wyreczyc:baffled:

Nulini mi sie nie zdarzaja jeszcze takie uprzejmosci chyba, ze ja kogos puszcze, wiec tylko sie cieszyc i dziekowac ze sa jeszcze ludzie;-)

kurde nie mam sily myslec.. jestem juz po wizycie i jeste super zadowolona:-) wszystko w porzadku, rosnie, fika;-) a teraz musze sie zbierac., pare rzeczy do ogarniecia mam i wieczorem ide na koncert na otwarcie RedBulla :-) zobaczymy co tam sie dzieje;-) milego popoludnia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Megami jakiegos busa na 7osob moze :-D

Tasia staram sie nie wpieprzac jakos mega ale i tak tyyyje :-( chociaz Ł twierdzi ze ryjek przez ten tdzien mi schudl ;-)

Bada jeden i drugi w miare mi sie podoba. Nie wiem jednak jak sie sprawuja, jak wychodza czesci itp. My pewnie tym pojezdzimy tak dlugo jak uciagnie ;-)

Aob suoer ze wszystko ok
 
agulqa Opla Zafirę mają moi rodzice i sprawuje się dobrze,części też do najdroższych nie należą,a Citroena ma moja bliska koleżanka i jest bardzo zadowolona,a m ma Citroena tylko Berlingo "pracowniczego" kupił z moim bratem i jeszcze spłacają (razem mają firmę) i tez jest zadowolony
 
Agulqa powiem Ci, że mąż patrzył na takie jeszcze przed ciążą, są niektóre dość zgrabne, więc może, może tak na wszelki haha :-D
 
Dzięki dziewczyny


Agulqa_b powody dla których ja płakałam szkoda poruszać na forum... Wstyd po prostu


Dla poprawy nastroju idę nabyć nową sukienkę


Nabyć = uszyć
 
Citroena berlingo maja znajomi i jedna kolezanka, tez nie narzekaja. Wazne tez bu dobrze trafic bo z uzywanymi roznie bywa.

Megami niektore takie samochody na prawde wielkiw nie sa a pojemne i na duzo osob. Rodzicow znajomi takiego maja i zawsze na wakacje jechali objazdowe, materaz do tylu i spali w noch w samochodzie icw ogole odpicowali pod ala kampera. Rewelka ;-)

Doggi szyj kobietko!;* rob obojetnie co byle poprawic nastroj :p
 
Nawet sobie tego nie wyobrażam. Wasze raty to nasze dochody w przybliżeniu :szok:

McPear, aulqa_b mój maż ma działalność juz od 15 lat, dlatego dajemy rade. Z normalnej pensji tez sobie nie wyobrażam spłacania w szybszym tempie. Ja wcześniej pracowałam w Norwegii dla Statoil, wiec zarobki miałam bardzo wysokie, teraz też nie narzekam. Inaczej nie byłoby szans.

Megami
z 3 fotelikami w tyle jest ciężko. Na forum gazety na Rodzinach wielodzietnych jest duzo takich wątków o samochodach mieszczacych trzy foteliki. Znajomi maja Opla Zafirę i jest bardzo fajny (7 osobowy).
 
reklama
Agulqa coś tam niby można było nadpłacać ale my z tych co nie potrafimy zbierać pieniędzy a jak będzie, że trzeba tyle i tyle za ratę to się zapłaci. Ja to jestem najgorsza, pieniądze wcale się mnie nie trzymają, ile mam tyle wydam :)))
 
Do góry