reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Dziewczyny my planujemy zakup Nissana Almery Tino z trzema oddzielnymi siedzeniami z tyłu :)

Eh Tymka pokój prawie pomalowany.
Jeszcze trzeba raz farbą pociągnąć i można kłaść podłogę :)

Naszła mnie dziś ochota na barszcz czerwony z kluskami lanymi i idę zaraz robić mniam :)

A w ogóle to łeb mnie boli jak nie wiem :/
 
reklama
alecta to my na podobnym etapie,raz już pomalowane,dziś druga warstwa,jutro tapeta a w niedzielę panele i drzwi ,a później skręcanie nowego łóżka :tak:a od przyszłego tygodnia pokój dzidziusiowo-sypialniany
 
Na Citroeny uważaj, luuubią się psuć, choć wiadomo, że to nie norma
C:\Users\no\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif
W Oplu przynajmniej naprawy za grosze
C:\Users\no\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.gif


[FONT=&amp]perelka,[/FONT] my też planujemy prezent, bobasa Chou Chou, ale damy dopiero w domu,

Macie kartę pierwszej ciąży???
C:\Users\no\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image003.gif

Ja nie mam, chyba mi w szpitalu zabrali...
Ja moje Mondeo MK3 kocham całym serduszkiem, jest wielkie, przestronne, wygodne, bagażnik krowę zmieści, dwa foteliki spokojnie
C:\Users\no\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.gif

Astry nienawidziłam, a teraz Mondeo bym na nic nie zamieniła, jak trzecie dziecko to może Galaxy, ale wierna pozostanę Fordowi
C:\Users\no\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif

Nulini samochody nasz temat:-)]Ja mam prawko 17 lat i uwielbiam jeździć. Ostatnio miałam Opla Vectre z silnikiem Isuzu i bardzo ja lubiłam. teraz Audi A4. Chciałam w sedanie, ale nie było nic ciekawego i kupiłam kombi. Teraz sie cieszę, bo bagażnik bardzo sie przydaje.Przynajmniej wózek bez kłopotu bedzie mi się mieścił.

Jak moja młoda była mała to królowały Baby born :-)]Bardzo fajne te lalki. Twoja Antosia bedzie zachwycona.

Kart z poprzednich ciaż tez nie mam, natomiat dzisiaj odnalazłam zdjecia usg z róznych tyg moich dzieci. Wspomnienia wróciły :-)



Alecta, jak skonczysz pokój, to wrzuć fotkę. My malujemy dopiero w sierpniu.


Bada_m Ty tez wrzuć. My będziemy malować i przemeblowywać całą górę, wiec może małe insiracje znajdę u Was :-)
 
Doggi, cieszę się z poprawy nastroju :-D Mnie wycisza i uspokaja haftowanie, ale dawno tego nie robiłam, ostatnio w pracy...

bada m., testy ciążowe, opaskę, wyniki badań - wszystko mam, tylko karty ciąży nie :szok: Musieli mi zabrać w szpitalu, bo na izbie się chyba pokazywało...

perelka, ja w życiu bym sedana nie kupiła, no, chyba że Superba I, bo tylko w sedanie wychodziły. Dla mnie to najdurniejsza wersja nadwozia i nie kumam ludzi, którzy się na to decydują, mając do wyboru liftbacka :-D A Baby Born chyba ma uboższe funkcje niż Chou Chou, swego czasu szukałam opinii i właśnie bardziej tą Chou Chou polecali...



Mnie też coś głowa boli, ale taki bardziej ucisk, niż ból... Tyle dobrego, bo ucisk nie skończy się migreną...


A teraz ściągam za darmo całe Sims 2 ze wszystkimi dodatkami...
Mąż mnie ZABIJE, już mnie od kompa nie odciągnie...
 
Karty ciąży z 1 ciąży nie mam. Ale nie mam nawet wypisu, bo taka durna organizacja, że się odbierało na drugi dzień, a ja wyjechałam od razu na święta i tak 5 lat już minęło (swoją drogą ta porodówka już zamknięta, ciekawe, czy jeszcze gdzieś w archiwum bym znalazła) :sorry2::sorry2: Z drugiej mam wszystko co dawałam (własne dokumenty) - inny szpital.

Hahahah Simsy, boziu jaki to czasopochłaniacz :-D:-D:-D

Ja ledwo zipię, jakiś problem ze złapaniem tchu mnie złapał, chodzę i głośno nabieram powietrza :baffled:
 
Megami ja wczoraj chodziłam i sapałam mąż tylko na mnie dziwnie patrzył co ja wyczyniam ;)


Nulini mój zawsze się cieszy jak coś robię co mnie na długo zabiera bo mu nie marudze ze ma skończyć grać na plejce ;)
 
Perelka to dobrze Wam z takimi wyplatkami ;-)

Aza ja zawsze na koniec miesiaca mam chockaz 100zl gdzies ukryte gdyby na chleb nie bylo. W tym miesiacu zrobilam za nie zakupy dla dziddzi :p ja moze i bym umiala odlozhc ale nie ma z czego. Ale Ł ma dodatkowa prace w ktorej nie ma stalych dochodow tylko prowizja od wygranej sprawy. Czasem wpada niezla sumka i wtedy takie pieniadze bedziemy nadplacac kredyt.

Kasiek jak duxa rata tzn ze i domek odgiglany :p my bierzemy tylko na kupno, na reszte z biezacych pieniedzy trzeba bddzie dawac.

Femme to sporo 'zabawek' pewnie macie co?:p

Mcpearl powiem Ci ze my kupilismy forda mondeo 98r. Stary-wiem, poki co wsadzilam w niego 100zl na naladowanie klimy i to wszystko. Nie moge narzekac, kombi, duzo miejsca, pali nam mniej niz poprzednim wlascicielom, ale ja nie szaleje teraz w ciazy. Generalnie bajka :p

Kasiekz baw sie dobrze!;*

Chlopy moga jesc 24 na dobe ;-)

Nulini tez trabie to mi mama rece z kierownicy zabiera jak jakkejs nienormalnej :p ale wczoraj juz wkurzac ske nie chciala. Wzielam dwa glebsxe oddechy i udalam ze nie widze chama :p

Co do kg widze ze jestem rekordzistka!:-( nulini przebilam Cie.

Ja swoje ez uwielbiam chociaz moje przy Waszych to starusxek pewnie :p niestetu gotowki tylko na takie bylo a wkedzkelismy jzu wtedy ze w mieszkanie pojdxiemy

Nulini my nie mam gazu. Na trasie pali ok 8,5litra wiec chhba nie tak zle jak na starca :p a w gaz niechce inwestowsc bo min 2tys pewnke a niewiadomo ile to auto pojezdzi

Doggi to moze mi suknie slubna uszyjesx?:p

Nulini wzielo Cie na wirtualna rodzinke?:p

Moj ciagle przed komoem siedzi, a to gry a to filmy. Nic nie zrobi i mnie szlag tragia, mamusia z babcia mu tak poxwalaja. Pojdziemy na swoje to sie skonczy bo mi sie to nie podoba :p
 
Co prawda jeszcze nie skończony, ale na razie tak to wygląda :) uploadfromtaptalk1406311890427.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1406311890427.jpg
    uploadfromtaptalk1406311890427.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Megami, wmawiam sobie, że będę grać później w ciąży, jak już się będę ledwo ruszać, a Młoda będzie w przedszkolu
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7


Doggi, mój na Plejce gra tylko wieczorami, w dzień rzadko, ale też by wolał, żebym mu nie biadoliła za uszami
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7


agulqa, z kilogramami mnie przebiłaś, ale startowałaś z niższego pułapu :tak: My Demona mamy rocznik 2003, więc wcale niewiele młodszy... W trasie pali nam 7-8, po mieście 9-10... Przed kompem to ja przesiaduję, ale głównie na forum, w "realu" nie mam praktycznie w ogóle znajomych, wszystkie koleżanki się porozjeżdżały, to nadrabiam wirtualnie
llgoy2KCT4lZLxRsKAqn03DLOD6B2UaHyMmxrSo1kKYCRImjkGBCCxOvhA42gj00QZHiGZ2un0MpASJlo9UtGTz9bGz58 gQ398REsGGiKo0cgQrUHAGW9VjAm5IlpgHgFCBDxj4jkgADs=
Ale mąż się piekli, bo wg. niego zaniedbuję przez to Młodą, ale jak on gra na plejce, to jest OK
ALdtQ3GtoMGDCK hELgtRQQP2SJKnDjRQ4QU2xhYA0CtY0cIE6yJnADBIzUA1hgUeABS5AIADUQ4mORARAMAC6yRfFCgALUFCW5hGRVDUCAeO8DAuRSDV6sEC6gVAGKtgSdDiBSFaLLJiJE3rqqEmJNKUgNrQIaMcJJnmLa32vT8OdMGrrZkwQiMGCLEAYZTbOAiOFHm1QkEcEVN4eFAiI9GOw7NgpvDBJpQJnLAfbSmBR0f2AhQqaRKsIxBcmQgfisFVgQM2LBNe4FrSxgrNDQpgybmjqUkNH5lIaNAQOxp2YowQxZpBaUvPQDVebZkxZ5PiSQYl52tAwcQGyho46hgo4eNChoobGCFhMv22c5iObJl4QimCnw67bpi4cIHAwqocVwcwCDRCwum HKEBqiQokshM5CwygGvHZeGAgdwUEsXM1hAATF4LMKJNB9k0oEH0xw3QDNFGACJGSRcIIwbG1zAwgc36CBBCynKNkA2EixjgB25FMMICCBE4UcpBmjRxwA9EvBjBkqUcMwYXkRDyw0cQGEMKIRkMwAB2DAAgwDZZKCABB2UcAAOOuBwgCxMPJFBNgLAwMA2RNTwgDUBBOpCAgAUmoALgVrzQA1EMKTCD0FUI mklEoaxA8qCBQQADs=


alecta, fajny kolorek
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7
 
Do góry