reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Nie mam siły was nadrobić, młoda jeszcze śpi po porannym rajdzie po sklepach, a ja idę smażyć placki ziemniaczane.

karpanna super, że wsio OK! Od kawy odrzuciło mnie tylko do 8tc. Teraz żłopię;) Ja zaś mam za wysoki poziom żelaza, bo ok. 180:D Za dużo jem szpinaku i brokuł:ppp Teraz odstawiłam. Ale w pierwszej ciąży miałam poniżej normy i dostałam od gina tabletki na receptę z żelazem.

megami właśnie w ciągu najbliższych tygodni planujemy zakup renault scenic - też na 3 foteliki;)

Bosche jakie wy macie niskie raty kredytu. Jestem tu chyba rekordzistką, więc nawet nie piszę ile płacę co miesiąc. Ale ja mam kredyt na 22lata, w czym już 6 spłacone.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale się objadlam sałatka z kurczakiem i feta mmm pyszne to było :-)

Karpanna ja przed ciążą nie lubiłam kawy tak w ciąży uwielbiam :p

My mamy prawie tysiąc złoty rat w tym nie ma mieszkania :-(

Doggi co jest? Oj tam ciężarnej wolno płakać nawet bez powodu :-D sama szyjesz?

AOB super ze wszystko ok ;-) szkoda ze mnie red bull ominie :-/
 
Nawet nie marzę o większym samochodzie, nie ma teraz kasy. Ja swoim Seicento będę wozić młodego do przedszkola, a później pewnie razem z maleństwem. Nie specjalnie mi się podoba by maluszek jeździł w tym aucie z przodu, ale chyba innego wyjścia nie będzie. Dobrze byłoby mieć jakieś kombi i z klimą na choćby wakacyjne wypady.

Doggi, mi się też dzisiaj ryczeć chce. Za to młody dał już popalić. Co to dziecko się w życiu nawyje, ja nie wiem...10 minut z nim walczyłam by się wreszcie uspokoił mój histeryk. Od wszystkiego zasnął. Teraz znowu będzie latał do nocy :baffled:
 
mcpearl my mieliśmy farta, bo jedno kombi dostaliśmy od moich rodziców (wymienili sobie na nowe), a drugie od teściów (bo też kupowali nowe auto), tak więc mamy auta w spadku:p A ty nie marudź o aucie, mama zawsze mówi mi, że kiedyś nas maluchem się woziło np. nad Bałtyk na wakacje było dobrze;) Chociaż osobiście wiem, że większe to wygoda choćby nawet ze względu na bagażnik na wózek. Ale moja koleżanka z pracy jeździła małą toyotą corollą 2-drzwiową i dała radę z wózkiem x-lander;)

Wyjeżdżam dziś wieczorem do teściów w górki, więc do pn będę nieobecna.

Tak mnie głowa boli, że nie mogę na oczy patrzeć:/
 
Aza podziwiam za pory jedzenia,ja później niż 20 nie jadam,źle bym się czuła,ale m jada nawet o północy

No to mój mąż ma tak samo, może jeść i po północy i nic, a mnie od razu tak niedobrze, że usnąć nie mogę :baffled:
Na Citroeny uważaj, luuubią się psuć, choć wiadomo, że to nie norma ;-) W Oplu przynajmniej naprawy za grosze :tak:

femme, ja miałam dziś odkurzać, ale masakra, wypompowana z sił jestem :dry: Chyba kawę strzelę...

Elutka,
Tosi powiedzieliśmy, że będzie mały dzidziuś, jak spadnie śnieg. Jak w TV leci reklama z małym dzidziusiem, to mówimy, że taki będzie. Pokazujemy jej zdjęcia z okresu niemowlęcego i opowiadamy, ze też była malutka. Mówimy, co dzidziuś będzie robił, co Tosia będzie z nim robić, etc. Generalnie doczekać się nie może i sama wszystkim opowiada, co będzie robić :-D

agulqa, u nas to samo - każdy ponaglał, kiedy wreszcie Młoda zacznie gadać, a teraz paszcza jej się nie zamyka i czasem się prosi o chwilę ciszy... Moja mama też nie lubi "robienia wsi", ale ja i tak się wydzieram i trąbię :-D

perelka, my też planujemy prezent, bobasa Chou Chou, ale damy dopiero w domu, bo jak to do szpitala targać ;-) Hehe, jedna rata 2tyś, a my łącznie zarabiamy 3tyś, więc dla mnie kwota ZABÓJCZA ;-)

jzyk, ja też czasem nie mam ochoty na gości...

jezyk, bada, ja piję taką samą kawę :-D

karpanna, bez kawy nie żyję... A przytyłam 2,5kg :baffled:

Tasia, ooo, ja też +19kg i też tylko 10kg spadło... Pozostałe 9kg + dodatkowe 16kg zaczęłam zrzucać dopiero 2,5 roku po porodzie... U nas najgorsze były piątki, bo największe... Jedynki wyszły nawet nie wiedzieliśmy kiedy...



Macie kartę pierwszej ciąży??? :szok:
Ja nie mam, chyba mi w szpitalu zabrali...


Ja moje Mondeo MK3 kocham całym serduszkiem, jest wielkie, przestronne, wygodne, bagażnik krowę zmieści, dwa foteliki spokojnie :tak:
Astry nienawidziłam, a teraz Mondeo bym na nic nie zamieniła, jak trzecie dziecko to może Galaxy, ale wierna pozostanę Fordowi ;-)
 
Ja moje Mondeo MK3 kocham całym serduszkiem, jest wielkie, przestronne, wygodne, bagażnik krowę zmieści, dwa foteliki spokojnie :tak:
Astry nienawidziłam, a teraz Mondeo bym na nic nie zamieniła, jak trzecie dziecko to może Galaxy, ale wierna pozostanę Fordowi ;-)

Ja swoje tez uwielbiam :-D kolejnego tez forda bym chciała ale już bez gazu :p


Mam namiot :-D zastanawiam się czy rozstawic zobaczyć w jakim jest stanie czy mieć niespodziankę jutro haha
 
femme, mnie mąż dupę truje o gaz :-( A ja do gazu mam takie samo podejście, jak do diesli, no naprawdę za karę :-( Chociaż z drugiej strony jak dzięki temu moglibyśmy jeździć częściej i więcej, to może nie taka zła opcja... Póki co i tak nas nie stać, więc takie gadanie...
Ale Demonka kocham prawie tak mocno, jak moje pierwsze autko, więc to naprawdę coś :-D
 
Ok sukienka uszyta musze tylko dokonać ostatnich przeróbek (trochę powszywac) i git ale to już jutro dziś musze cis zjeść, od razu lepszy humor jak mi coś wyszło :)
 
Nulini ja mam karty obu ciąż i nawet testy ciążowe pochowane w specjalnym pudełku,do tego opaski z rączek ze szpitala nawet nasze -moje i m
Doggi dobrze,że już lepiej i sukienka wyszła czyli na plus :happy2:
 
reklama
bada.m szycie zawsze odpręża mój umysł a robiąc tą sukienkę doznałem inspiracji na sukienkę na wesele w sierpniu :) zawsze jak mi się uda cis uszyć wg mojego planu czuje się uskrzydlona :)

Nulini ja nie mam nic z poprzedniej ciąży stwierdziłam ze źle wspomnienia musze usunąć :D
 
Do góry