reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Megami moj pierwszy dzidzius to nie chcial wcale wychodzic ;)

Teraz na usg okazalo sie ze ciaza 5 dni mlodsza myslalam ze to przez tarczyce. No ale zobaczymy po dokladniejszych badaniach

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Oj to widzisz nie doczytałam! :-D Nie raczej nie przez tarczycę, pewnie przesunęła Ci się owulacja, albo pomiar nie był dokładny ;-)

Indi, dopóki tarczyca dziecka nie pracuje i bierze ono hormony od matki, to tak, dlatego musi być ich odpowiedni poziom.
 
Tak z ta owulka to calkiem mozliwe, bo ostatni rok cykle mialam co 28-32 czasem 34 dni w zaleznosci od humoru pani niewymownej ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ja też ciągle gubię się w tym liczeniu. Niby jestem w 9 tyg a.lekarz mówi zawsze tydzień.mniej

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Lekarze zazwyczaj mowia jaki tydz jest juz skonczony, moj tez zawsze mi "odejmuje" :)

Ja będę brała jak przy pierwszej ciąży Omega Med Pragną DHA. Są trudno.dostępne ale mają.Największą.dawkę Dha

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Ja wlasnie te brałam w pierwszej ciazy ale dopiero w zaawansowanej kazał mi gin brac jak juz dzidzius duzo mi zabieral. Teraz biore tylko duphaston, asmag, kw. foliowy i jod.

Zelka mi tez z usg wychodzi mlodsze niz z OM o 4 dni, poprzednio bylo mlodsze o 5 dni. Mysle ze to kwestia pomiaru i pewnie przesunietej ovu.
 
Żelka nie sądzę se przez tarczyce, miblekarz na ostatniej wizycie powiedział ze granicą błędu/ pomyłki pomiaru usg to tydzien wte lub wefte

U mnie lekarz mówi dokładnie no 9 tydxien i 6 dzień

A ja dopiero wróciłam do domu, milion rzeczy dziś... Ale kupiłam sobie płytę Grzegorza hyży :) <3
 
Mi w pierwszej ciąży lekarz obliczyła z miesiączki 16.13 a z.usg 27.12
Urodziłam 21.12 i córka miała oznaki przenoszenia

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
U mnie z Olą nic się nie zgadzało bo wg okresu termin na 15 maja a wg usg na 10 czerwca i Ola się urodziła 16 i lekarze powiedzieli ze ona to jest przenoszona dużo więcej niż 6 dni ale lekarka upierał się na ten termin usg i koniec kropka :/
 
Do góry