reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Dziewczyny, można zrobić ankietę, kogo się proponuje na moderatora, albo wypisywać propozycje i policzyć :-)

bada m., czemu nie chcesz? To nie takie trudne, jak się wydaje :-D Dużo dziewczyn Ciebie typuje :-D


Dobra, nerwy na bok, bo mi się Fasolek zestresuje :-p
Co ma być, to będzie, najwyżej będę się ciątać po sądach ;-)
 
reklama
Nulini powiesz im jak coś, że potem pójdziesz na L4 więc nie musza się martwić co z Tobą zrobić. To i tak po 30 dniach Zus bedzię płacił
 
Właśnie nie rozumiem pracodawców i tak jak mówicie po 30 dniach płaci zus,macierzyński zus a oni robią takie problemy nam kobietą

Nulini kciuki za pracę &&&&&&&
 
Nulini daj znać po rozmowie ;) powodzenia!

Hehe też na jednym forum mieliśmy jakąś nastolatkę, która udawała ciążę, dzieci itd. Później wszystko wyszło jak się zaczęła plątać i udawać jeszcze swoją "koleżankę", konta jej się pomyliły itd ^^ "jej-nie jej" zdjęcia zostały znalezione w sieci, a nawet jedna forumowiczka okazała się niedaleką sąsiadką... oj przechlapało się dziewczynie nieźle!
 
No i o to pewnie będzie wku*w, że muszą płacić za pracownika, którego nie potrzebują i który de facto nie pracuje...

No i nie wiem, czy w ogóle podpisywać wypowiedzenie czy nie....
 
Megami: czuje się tak jak by mi ktoś nerkę żywcem chciał wyciągnąć, pije antybiotyk ale guzik pomaga jak na razie. zobaczę do wieczora co będzie, może uda mi się umówić na jakieś usg nerek by zobaczyć czy nic się tam nie dzieje jak nie to pojadę do szpitala niech sprawdzą czy wszystko ok. bo wyniki kiepskie nawet w morfologi leukocyty i granulocyty podniesione a w moczu to nawet nie mówie.
 
reklama
Nulini nie musi pracodawca nic odprowadzać, przez 33 dni płaci pracowdawca (wtedy musi on płacić), a potem tylko ZUS. Co więcej jeśli jest mała firma (poniżej 20 pracowników) to ZUS ci przelewa pienądze na konto i odbywa się to poza pracodawcą - pracodawca tylko do ZUSu przesyła zaświadczenie Z-3, gdzie uzupełnia Twoje zarobki z 12-miesięcy i na tej podstawie ZUS wylicza zasiłek i Ci co miesiac przesyła pienądze - co więcej są to pieniądze w terminie. oczywiście piszę tu o tym jakbyś poszła na L4, jak nie to wtedy pracodawca musi płacić i wynagrodzenie i ZUS.

justynaswi nie doczytałam - Ty czy masz zapalenie pęcharza ? Dużo pij wody tak dużo, żeby sikać co 15-20 minut to się powinno poprawiać.


 
Ostatnia edycja:
Do góry