reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

AZA, tylko że ja mam szefostwo w Warszawie, więc będę musiała wysłać pocztą zaświadczenie. Chodzi mi o coś innego - czy jak jej dzisiaj powiem, to czy czegoś nie wymyśli, żeby mnie udupić, dopóki nie przyniosę tego zaświadczenia!
 
reklama
Megami ależ oczywiście ze umrze, ale szczerze uważam ze wątek wizytowy powinien zostać oddzielnym wątkiem, bo w głównym relacje z wizyt zginą, połowa nie doczyta a ja lubię czytać co uvwas w brzuszka ciekawego i moc się cieszyć z,wami, a na głównym niekiedy czytam coś potem z komentarzy nievkumam o czym mowa musze się cofać żeby ogarnąć, łatwo się pogubić tym bardziej ze dzieje się tu dużo tak więc wątku wizyt będę bronić dob upadlego, tak samo wątek ze zdjęciami naszych brzuszków jakbyś będą, co tutaj tez może zginąć a nie ma nic cudowniejssego niż widok rosnących brzuszków :) i posuwajac się dalej sms y z porodowek, jak na czerwcowym zaczęły się porody wszystkie do wszystkich sms pisały i potem szlo wszystkovna wątek wiadomości uważam zevto są takie wątki które z czasem powinny powstać :) ja mam z tym takie wspomnienia tyle emocji :) cis cudownego :)

AZA toku nas właśnie się nikt nie obrażał czasem trwały zaciekle dyskusje ale nikt się nie obrażał :) i nie wiem co by trzeba napisać żeby się tak wkurzać żeby aż konto usunąć ;) Woow ale jaja z tą łaską!!! Może miała depresję, może nie mogła mieć dzieci i psychika nie dała rady
 
Gochson, na pewno będą chcieli wręczyć wypowiedzenie :-( Ten nowy adres firmy to ma być niby wirtualny, czyli nikt tam nie będzie zatrudniony :-(
 
Nulini ja tak jak Grochson uważam. Zobaczysz jak się rozmowa potoczy. Jeśli rozmowa się potoczy w stronę Twojego zwolnienia to powiedziałabym, że jestem w ciąży.
 
Nulini zgadzam się z AZA i Gochson, jak dostaniesz wypowiedzenie powiedz ze w ciąży jesteś! A problemów żadnych nie mogą ci robić!!!!!!!! Zawsze można zc takimi udać się do.sądu!
 
Nulini, ja myślę, że nie masz co się martwić. Jesteś w ciąży i jesteś chroniona, nawet jak tego zaświadczenia teraz nie masz, to nic to nie zmienia;) Nie denerwuj się, bo to niezdrowo;)
 
reklama
Do góry