reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
też tak dostaliśmy zaproszenie na wesele kuzyna m bez dzieci,bardzo mnie to wkurzyło,bo być może bym ich nie wzięła,ale chciałabym aby to była moja decyzja,a nie przymus :tak: i jakie było moje zdziwienie,gdy okazało się ,że 2 osoby przyszły jednak z dziećmi,wtedy się wkurzyłam,bo albo nikt,albo wszyscy
a jak szwagier miał wesele 4 lata temu to byliśmy w kościele,później zjedli obiad trochę poganiali a później sami chcieli do domu,więc zawiózł ich kierowca do moich rodziców
 
To ich dzień, niech sobie życzą czego chcą, ale fakt przykre to i hm no cóż, jak dla mnie nie fajnie o nich świadczy. Ale mają prawo widzieć swój ślub po swojemu.
U nas póki co niewiele wesel. Młode pokolenie dopiero się rozkręca. Ostatnio byłam jak młoda miała 6 tygodni, starsza 2 lata z hakiem. Pojadłam, pokarmiłam, troszkę się pobawiliśmy i koło 22 do domciu ;-)
 
u nas też wesela już były,albo dopiero będą :happy: a w przyszłym roku mamy 1 sierpnia,kuzyn się żeni chrześniak mamy ale nie wiem czy pójdziemy,bo czy moja teściowa zostanie z takim malym bobasem,zobaczymy :happy:
 
ale mialam dluga przerwe, bo ciagle cos i ktos;-)

ogolnie co do ruchow to czulam jakies pekanie babelkow, ale to tylko 3 razy w rodku nocy i nie wiem czy to wyobraznia moze:-)

jesli chodzi o szkole rodzenia to kiedy myslalam zeby isc, ale jak juz jestem w ciazy to jeszcze nie przyszlo mi to do glowy, ale jak znajde jakas na NFZ to chyba zaciagne meza nich sie przyzwyczaja a co:-)

owadow i glizd i mysz i w ogole nie znosze i brzydze sie, ale przed pajakami paralizuje mnie strach taki ze szkoda gadac:baffled:

u mnie zenic nikt sie nie chce, a ja tak lubie wesela:-) ale nigdy nie slyszalam, ze prosza bez dzieci... :szok:

udanych wizyt zycze dziewczyny :-) oby byly same dobre wiadomosci!!:-) ja ide teraz w piatek i tak sie nie moge doczekac:-)
 
My idziemy w tą sobotę na wesele i jak powiedziałam że Hanię zostawię babci to Panna młoda powiedziała ze Hania ma być i koniec;) Ona sama teraz w ciąży więc co ludzie to inne podejście jak widać;) Podobno ma być dużo dzieci:) Więc idziemy wszyscy razem;)

W następnym roku mamy 3 wesela i na wszystkie idziemy;) Do malucha teściową się ściągnie;)

U mnie komarów mało, za to dużo wielkich ciem! U mamy na wsi komar na komarze, wieczorem trzeba zwiewać!

Wczoraj mi odbiło i nagotowałam kalafiorowej i leczo jak dla pułku wojska. Co ja poradzę że ja nie umiem robić mało. Jakoś tak mi się nie opłaca haha;)

My w weekend 3 dni baletu, w piątek imieniny mamy, w sobotę wesele, w niedzielę piknik rodzinny z pracy męża. Także w niedzielę wieczorem to chyba nogami się nakryję!

Ja na szkole rodzienia byłam raz, akurat nauka oddychania była. Nie podobało mi się wcale. W czasie porodu wcale mi się ta nauka nie przydała.

Ktoś polecal sok śliwkowy z kauflanda??? Wczoraj znalazłam tylko małe buteleczki tarczyn o smaku śliwkowym to to???
 
Ostatnia edycja:
Jak któraś chce się załapać na darmową szkołę rodzenia przy szpitalach to lepiej niech już dzwoni i pyta o terminy, bo bywa różnie ;-)

Ja ostatnio uczyłam się oddychania z internetowej szkoły rodzenia. Oczywiście w trakcie porodu i tak robiłam wszystko intuicyjnie... :-D



Któraś jakiś czas temu pisała o soku 100% z granatu? Wczoraj widziałam w Biedronce, cena powalająca hehe...

Leczoooooo, też myślałam by zrobić aaaaaa, może jutro :-D Albo bigosik, ach ach ale to już prędko nie zrobię
 
reklama
aob66 nic straconego;) jak nad morze do dębek pojadę to blisko Ciebie;) mogę słoik przywieźć;)

Sok z granatu to na co?? Widziałam wczoraj w kauflandzie jak szukałam uparcie tego śliwkowego;)
 
Do góry