reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Doggi to udanej zabawy. Będziesz musiała jakaś sukienkę do brzuszka dopasować

Nieobecna Tobie również. Moze poznasz kogoś fajnego.

U nas juz dzieci duze, ale jak ktos ma mniejsze, to po południu odwozi do babci, cioci, czy opiekunki, zeby bawić sie spokojnie do rana. U nas niestety sezon wesel dobiega końca. Moze jeszcze 2 nam sie trafią w najbliższych latach i koniec.

Aza777 w zeszłym tyg tez nie wytrzymałam i pojechałam tylko na szybkie USG. Dzidzia spała grzecznie.
Dzisiaj przyszedł mój detektor tętna i juz sie nie moge doczekać aż skoncze prace i wróce do domu go wypróbować.
 
reklama
Ewi ide na to!:-):-):-) ale poki co tak narobilas mi smaka ze wlanie zbieram sie na zakupy i tez bede robic:-)

perelka 'detektor tetna'? szczerze to jeszcze nie slyszlam.. z allegro gdzies??
 
Ewi ide na to!:-):-):-) ale poki co tak narobilas mi smaka ze wlanie zbieram sie na zakupy i tez bede robic:-)

perelka 'detektor tetna'? szczerze to jeszcze nie slyszlam.. z allegro gdzies??

Taj kupiłam Angelsounds na allegro. Opinie sa podzielone. Jedni chwalą, inni mówia, że ciężko serduszko tym znaleźć. Mimo wszystko spróbuje. Jak teraz będzie trudno, to juz za kilka tygodni jak dzidzia będzie wieksza powinnam bez problemu znajdować. Na pewno będę spokojniejsza słuchając maluszka przed zaśnieciem :-)
Po ciąży znowu sprzedam na allegro i chociaz połowe kasy odzyskam. Za nowy dałam 89 zł + przesyłka.
 
no wlasnie poszukalam i fajna sprawa z tym:-) na pewno bedziesz spokojniejsza.. musze wyskrobac jakies wolne srodki, pogadac z mezem i moze tez kupimy sobie:-)
 
Albo spokojniejsza albo bardziej nerwowa.. Moja siostra miała - jednego dnia super, słuchała serduszka.. a drugiego nie mogła znaleźć. I przerażona - sru do lekarza. A z dzieckiem wszystko ok. I tak minimum raz w tygodniu taka akcja...
 
Tez mogę sie wypowiedzieć na temat detektorów. Koleżanka mi pożyczyła. A ja zrobiłam błąd, że go wzięłam. W zeszły poniedziałek miałam schize, bo wydawało mi sie że serduszko biło wolniej niż wcześniej. Wczoraj ledwo co znalazłam to serce. Dziecko rośnie, wiec i pozycja serduszka tez sie zmienia.
Osobiście odradzam ten sprzęt!
Obiecywalalam sobie, że nie bede juz go używać, ale świadomość ze ma sie go w domu... To jest silniejsze.
 
Potaniały te detektory, 4 lata temu były po 200+ zł ... :-D
też mnie kusiło w pierwszej ciąży, teraz nawet o tym nie myśle, zaczną się bobasy ruszać to Wam detektor nie będzie potrzebny ;)
 
Ja bym chyba nerwowa caly czas była. ..wolę unikać takich wynalazków. ..przez stetoskop też słychać jakby co tylko trzeba się dobrze wsłuchać :-D
Jeny ale upał. ..muszę iść na jakieś zakupy a tak mi się nie chce .
 
Hej, nadrobilam troche ale i tak mi czasu brakuje na wyjezdzie hehe. Mlody malo spi i calymi dniami gdzies lazimy wiec wiecej bede jak wroce do domu.
Ja slyszalam ze z tymi detektorami tetna nie mozna przesadzac bo to nie jest obojetne dla dziecka szczegolnie we wczesnej ciazy. Chodzilo chyba o to ze podnosi temperature tkanek czy cos takiego. Jakis lekarz o tym gdzies mowil, moze przypomne sobie gdzie to wyczytalam
 
reklama
Wesela i sluby- temat rzeka:) my w tym roku odmowilismy i nie poszlam do kuzynki, ale tak jak kiedyś pisalam z rodzina to nawet nie na zdjęcie oczywiście nie wzięło sie to z mojego widzimisie, ale to dawne i smutne dzieje. Moja rodzina to mąż i dzieci i wsio. Problem będzie z chrzestnymi bo nam się bracia pokonczyli:D u Kacpra jest męża brat i koleżanka a u Cypka mój brat i koleżanka, a teraz to chyba wyjde na ulicę i będę nawoływać kto chętny.
 
Do góry