reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Ewi to widzimy się dziś na leczo tak? :p o jaaaaa ale mi ślinka cieknie :-D Świdnicka szkoła rodzenia jest spoko :p czepiasz się ;)

Co do ruchów , od paru dni czuje jak leże spokojnie (często w nocy), pukanie i takie lekkie przesuwanie - więc to już chyba dzidziol :tak:.

Megami w biedrze jest sok z granatu? Ja poszukuje syropu z granatu, do mięs jest pyszny - naprawde mega kanon smaku na języku :-D


Musze unikać smażonego jakieś 1,5 tyg temu dopadła mnie kolka jelitowa ... już wiem czego te maluchy tak krzyczą ... też miałam ochotę wyć i krzyczeć i włosy rwać ... ból okropny :baffled:
 
reklama
Ewi my też myślimy jechać do Dębek. Byłaś już tam? Gdzie dokładnie jedziesz?

Wiecie co, jednak idę do lekarza sprawdzić czy wszystko ok a co mi tam:))))
 
Ja właśnie Stacha czuję w ciągu dnia, jak np teraz leżę rozwalona na kanapie i dogadzam sobie bezkofeinowa kawa mrożoną i czuje po lewej stronie jak mi Stachu plumka, coraz wyraźniejsze te plumkania są i częstsze ale w nocy spokojny bobik fajnie by było gdyby tak mu zostało ;) z ola tez w nocy spokój miałam a za dnia fikala i jak się urodziła to nocki poprzesypiane :)
 
nieobecna no nie wiem dlaczego u ciebie teściu na końcu snu:DDD A myślałaś o tym że na podwójnych oknach można zaoszczędzić na drogich siatkach. Tam, gdzie mam okna podwójne to na jedną połówkę założyłam sobie dwa lata temu siatkę z allegro (na taśmie rzepowej). Nie drgnie, a sprawa groszowa ok. 20-30zł za okno:) Jak można zabronić przyjść z dzieckiem to sobie nie wyobrażam, ale znając mojego męża nie poszedłby w ogóle na takie wesele:p Byliśmy teraz pod koniec czerwca w kościele z dzieckiem i do 21 na sali. Potem odwiozłam do rodziców i bawiliśmy się jeszcze do 3 nad ranem. nie chciało mi się iść, ale okazało się super.

badam super te na magnesy, ale nie dla mnie:/ Mam przesówkę 150cm szeroką i nie ma takich szeroki moskitier;/ Szkoda.

ewi
sok śliwkowy lub z suszonych śliwek kalifornijskich polecałam ja. Jest w Carrefourze na warzywach w dużych szklanych butelkach.

aza na pewno wsio OK:)

Proszę o dopisanie do listy;) Mam 31.07 wizytę kontrolną, gin chce zobaczyć jak dzidzia rośnie.
 
Ostatnia edycja:
Aza Dębki polecam, byłam już dwa razy, cisza, spokój, mega wielka czysta piaszczysta plaża. Tylko Dębki nie Dąbki;) typowa wiocha dla rodzin z dziećmi. Nie ma wielkich imprez itd.

Żelka wpadaj cały gar jest;) i kalafiorowa;) byłam właśnie na szkole w Świdniku, ja do niej nic nie mam, ale to nie dla mnie;)

kasiek aaa ja do Kauflandu poszłam i tylko mały tarczyn był hehe. Byłam zawiedziona;)
 
Nie wiem na co jest z granatu, ale skojarzyło mi się forum od razu :-D

Aza, pewnie, dla własnego spokoju idź, powodzenia :tak:

Żelka kolka jelitowa... współczuję :baffled:
 
agulqa, gdybym ja miała jakiekolwiek problemy z ciążą, to mąż na bank też by latał i skakał, ale że w obu ciążach czuję się wyśmienicie i nic mi nie dolega, to on tego nie odczuwa, że mogę mieć gorszy dzień ;-) Czy ten Raid bezpieczny - wiesz, że nawet nigdy się w to nie zagłębiałam, ale używamy go od zawsze, jak Młoda się urodziła, to w jej pierwsze wakacje też, bez tego by nas ZEŻARŁY...

Doggi, no ja wiem o co chodzi :-D Dlatego zawsze się śmieję, że kobiety to powinny mieć dzieci z drugą kobietą - nikt nie zrozumie matki tak, jak druga matka :-D

bada m., pisałam po ostatniej wizycie, że w środę mam USG prenatalne, a wizytę u gina 7 sierpnia :-D Biadoliłam nawet skąd wytrzepię 200zł na USG :-D No widzisz, u nas miało nie być dzieci, a i tak przyleźli z dziećmi, BEZ UPRZEDZENIA! :wściekła/y: Prawda wyszła na jaw pod kościołem i na sali wielkie zamieszanie, bo gdzie dzieci posadzić :baffled:

kasiekz, u la la :-D Mnie się mąż prawie wcale nie śni :-D

nieobecna, ŻE ILE??? My na 2 okna kupiliśmy moskitiery za 12zł :szok::szok::szok: Teraz muszę kupić na drzwi... My też zabranialiśmy przychodzenia z dziećmi, a i tak się 5ro zebrało, szlag mnie trafiał...
 
Nulini, ale zabroniliście przyjścia z dziećmi na ślub czy na wesele? Bo dla mnie to ogromna różnica (chociaż nawet na weselu jakby co to Antek siedziałby u mnie na kolanach więc nie widzę problemu).

Kobieta z kobietą chyba by się pozabijały :D
 
reklama
kasiekz dopisałam,a swoja drogą fajnego masz gina,ja z moim nie jestem związana i na pewno mnie nie pamięta,a tak w ogóle wizyta w poniedziałek i pewnie bez usg ,a tak było fajnie widzieć dzidzie co 2-3 tygodnie,już 3 fotki ma w swoim albumie :-D
 
Do góry