reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Hey dziewczynki :)
I ja chyba do was dołączę. :) Dziś robiłam test i wyszedł POZYTYWNY, ale do @ jeszcze 2 dni więc różnie bywa.
Jeśli dobrze wszystko by poszło to termin by był na 21 stycznia ;)
A cycochy mnie tak bolą, że nie mogę położyć się na brzuchu etc i siusiam na potęgę ;p
 
reklama
bada m. nawet nie zauważyłam,że wypadało by to w dzień babci hi, obie pewnie były by szczęśliwe :)
Nie chce zapeszać. Tylko nie wiem co robić.. 2 razy maleństwo już straciłam. 1 w 7 tyg. , a 2 w 8 tyg.
Badania robiłam w styczniu i lekarz nie znalazł nieprawidłowości. Dlatego nie wiem czy po terminie spodziewanej @ iść do lekarza czy jeszcze poczekać z 2-3 tyg.
 
Leze, leze, synusia troche ustawilam do pionu bo jakiegos lenia mi zlapal:wściekła/y:.
Karovit witaj!
Ja troche poczytalam w necie i dowiedzialam sie ze w okolicach okresu i owulacji moze brzuch mocniej bolec a mi dzisiaj wypadalaby owulka wiec moze to nic groznego
 
ja na Twoim miejscu bym poszla i prosila o duphaston zawsze troche pewniej bedziesz sie czula, wiadomo jezeli bedzie cos powaznego to i leki nie pomoga, ale tfu tfu, musi byc wszystko w porzadeczku
 
Maksika- to chyba zadzwonię do swojego gina i się umówię i powiem jaka sytuacja. Wezmę wyniki badań i niech decyduje.
Bo nie chcę powtórki z rozrywki ;/
 
Karowit76 witaj ja też jestem po poronieniu i lekarz kazał jak tylko zobaczę dwie kreski skontaktować się z nim i leki tak jak Maksika napisała duphaston zawsze to bezpieczniej.
 
reklama
Do góry