reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Heeej ja jeszcze przed wizyta u lekarza na potwierdzenie, ale dwa testy pozytywne, ciagle siusiu musze od dwoch tygodni, zmeczenie straszne.... Spac spac! A pracowac trzeba! ;) podlug ostatniego okresu termin na ok 21 stycznia, maly wodniczek:D zobaczymy! :-D
 
reklama
Witam się z pracy. Cały tydzień nocek i jeszcze wymyślili sobie nockę z soboty na niedzielę. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu...

Witam nowe styczniówki :)

Dziewczyny jeżeli ja mam 5 tc to mam iść do gina w celu zobaczenia serduszka za tydzień czy później? Mi lekarz powiedział, że mam przyjść na początku czerwca sle mi się wydaje, że za późno.
 
Ostatnia edycja:
Hej Rosanna, wreszcie jakaś pierwszorazowa mama :) Uświadomiłam sobie że jednak mam jeszcze jakiś objaw - ciągle chodzę sikać! Wstaję nawet w nocy, co wcześniej mi się nie zdarzało.
 
Witam laseczki :-) miłego dnia Wam życzę
AZA777 jesteśmy na podobnym etapie ciąży i na mój rozum zaczęłyśmy już lub dopiero 6 tydzień,mi lekarz w poprzednich ciążach mówił żeby na 1 wizytę przychodzić nie wcześniej niż w 7 tygodniu i ja zawsze tak szłam,teraz idę 26 maja,będzie 6tydzień 6 dzień czyli koniec 7 tygodnia,dłużej bym nie wytrzymała więc Tobie też się nie dziwię,że początek czerwca to dla Ciebie za późno
:tak:
Witam nowe dziewczyny :-)
 
Hey, spałam po nocce 2h, zawiozłam małego do przedszkola i teraz ide znowu lulu :)

Bada to podobnie jak Ty się umówię. Ja muszę jak najszybciej uciec na L4 bo nie dość, że pracuję fizycznie to jeszcze przy ołowiu. Dlatego też zależy mi na jak najszybszym potwierdzeniu, że jest serduszko.
 
Ja na wizycie będę w 6 tygodniu. Niestety do mojego lekarza bardzo ciężko soe dostać mimo, że idę prywatnie więc wzięłam pierwszy wolny termin.
Kolejna nocka nie przespana.
Nie wiem już jak temu mojemu Tymkowi pomóc :(
Płacze całą noc, rzuca się...smaruje mu te krostki, kapie w nadmanganianie potasu, dostaje syropy i nic nie pomaga :(
 
alecta a synuś ma ospę??

Też mi się wydaję, że najlepiej iść tak koło 7 tygodnia, ale ja nie wiem już nic, wyję i wyję i kurczę nie wiem nic.

Miłego dnia dziewczyny
 
Jezyk niestety i synuś i córa :( Z tym, że z nia było gorzej tylko pierwszego dnia, a młody widzę, że już 3cia nocke ma nieciekawa
 
A czym smarujesz te krostki?? takim białym czymś?? Wiem, co przeżywasz, bo u mnie jak mieli to też dwoje naraz, jeszcze trochę i będzie lepiej :)
 
reklama
No smaruje płynnym pudrem. U Nikoli pomógł, a Tymkowi niestety coś nie bardzo :-/
Wyszlam rano z psem i jak wgramolilam się z powrotem na 3 piętro to myślałam, że zemdleje.
Pewnie znowu ciśnienie mi spadło. W poprzedniej ciąży miałam strasznie niskie ciśnienie :-/
 
Do góry