reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Mi jest tak naprawdę obojętne co będzie;) Chcieliśmy drugie dziecko bez zastrzeżenia żeby był chłopiec czy dziewczynka;)
Od mięsa mnie odrzucało, od słodyczy też, a teraz wrócił normalny apetyt. Tylko jeszcze czasami do czegoś mam awersję, ale tak już pewnie będzie do końca ciąży;)
 
reklama
mi też się wydaje, że chłopak i chciałabym synka, ale jak przyśniło mi się, że urodziłam chłopaczka to byłam zawiedziona, że nie dziewczynka;-) ciężarnej nie zrozumiesz:baffled: więc chyba chciałabym obydwa.
apropos wzdęć mam dzisiaj masakryczne... :wściekła/y::wściekła/y: a do małża kumpel przyszedł, zaraz zamykam się w pokoju, ale boję się, że przez drzwi przeleci :no::no:
 
Mnie juz tez przestaje odrzucac, slidyczy jem zdecydowsnie mniej niz przed I mam teraz faze na ser zolty :)
Co do plci dziecka, DLA mnie nie wazne, to jest tak bardzo wyczekiwany bobas, ze zarowno coreczka jak I synus bedzie tak samo chciane, kochane I rozpueszczane :)
 
Mnie odrzuca od wszystkiego,no moze ostatnio poza czeresniami i zupami,dzisiaj np smierdzialy mi ziemniaki gotowane :-(
I przeczuc nie mam co do plci :-)
 
Hej przyszłe mamuśki. Jestem mamą czerwcową 2012 i dołączam do waszego grona, bo w styczniu poszerzymy naszą rodzinkę;) Jestem ok. 10tc, termin na 22stycznia;)
 
Ostatnia edycja:
Jutro do domu wychodzimy chociaż nie wiem czy tego chce
Mama mi non stop dogaduje jak ja sobie dam radę z dziećmi bł ona pomagać sił nie ma

Po za tym za tydzień remont się zaczyna

Wkurzyłam się dziś jak mąż mi powiedział ze matka mojej sister auto oddala i sobie nowe kupiła.Kurcze a mi nawet do remontu kuchni j zakupu samochodu dołożyć grusza nie chce.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry