reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Dłuuuugo nie miałam kompa i udawało mi się wpadać tylko przez tel ale to nie to...
W końcu odzyskałam komputer i mam nadzieję, że już uda mi się tu pozostać.
Niestety nie jestem w stanie nadrobić- sorry...

Ja nie mam przeczuć co do płci... Odrzuca mnie od mięsa i wszelkiego rodzaju wędlin- moja koleżanka też tak miała i urodziła chłpaka więc nie ma się co sugerować;-) Mój syn życzy sobie braciszka:baffled:
 
reklama
Pamka witaj po przerwie ;-)

Wzdęcia i gazy jak najbardziej mogą być od hormonów, chyba progesteron tak działa, ale nie pamiętam na 100% :-D

Ja nie mam przeczuć co do płci :sorry2:
 
No hej dziewczyny. Ja liczyłam na córeczkę. Zobaczymy co będzie. Mam inne smaki niż przy Mikołaju, ale się okaże. Teraz mam straszny pęd na owoce i warzywa. W "Oczekiwaniu na dziecko" wyczytałam taką ciekawostkę, że niby wg badań wychodzi, że jak kobieta sporo je, jak nastolatek w porze dojrzewania ma być chłopiec ;)
 
Ja sporo jem ale to chyba bardziej z zachłanności...:laugh2: W ciąży z J czułam się zupełnie inaczej- przede wszystkim nie miałam mdłości i wstrętów (oprócz do zupy ogórkowej...).

EDEK:
Przepraszam miałam pociag do rosołu, którego normalnie nie lubię... Moglam jeść na śniadanie, obiad i kolację rosół- teraz nie wmuszę w siebie...
 
Ostatnia edycja:
Ja na początku miałam przeczucie na córeczkę. Ale mój M. tak mnie nakręcił że już sama nie wiem. Chodzi za mną i mówi że mu Miłoszka urodzę.
Slodkiego nie jem. No i podobno z dnia na dzień jestem coraz najpiękniejsza :D
 
a podobnie jak emilchen po tylu latach staran nie mam szczególnych wymagan co do płci. natomiast zrobilam domowy test na plec zsody tak dla zabawy i wychodzi, ze bedzie dziewuszka. gdyby któras chciala sie zabawic mozemy pózniej zobaczyc, czy nasze testy sodowe sie sprawdzily.
Tu sa filmiki na you tube jak wykonac test. Ja uzylam 1,5 lyzeczki sody i poranny mocz.
https://www.youtube.com/results?search_query=baking+soda+gender+test+
 
reklama
Mama Blogerka mni tteż odrzuca od mięsa a na drugim miejscu od słodyczy:-)

Indi my bierzemy dodatkowo progesteron- to tez niestety wpływa na niestrawność i zaparcia:-(

Agulqa każdy kto mnie widzi mówi ze chłopak:-) ja też chyba zaczęłam w to wierzyć:-D
 
Do góry