reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Mama Blogerka, to jest coś, czego nigdy pojąć nie mogłam - różnicowanie dzieci! :wściekła/y: Cholera, mam dwóch braci i nigdy, NIGDY nikt nie był bardziej/mniej kochany i obdarowywany! Przecież to może człowieka szlag trafić... Współczuję Ci, naprawdę! Może zagadaj z mamą, niech się chociaż wytłumaczy...


Muszę test z sody zrobić :-D
Z obrączek i mnie i mężowi wyszło to samo - pierwsza córa, drugi syn :-D
 
Nie mogę patrzeć w lustro, wyglądam jakbym ospę miała :( Nie wiedziałam, że na mojej twarzy jest tyle miejsca na pryszcze. :( Nigdy nie używałam podkładu bo nie widziałam potrzeby a teraz wstyd mi z domu wyjść :(
 
Cześć dziewczyny:)
U nas słoneczko dalej świeci, na szczęście. Jeszcze tylko odebrać świadectwo i wakacje, tylko cholercia nie mam się w co ubrać.

Kasiek- witaj

Mamablogerka- przykro mi z powodu takiej atmosfery w domu. Powiedz mamie że ty nic od niej nie chcesz i żeby dala ci w końcu święty spokój. Mój ojciec taki jest dlatego od niech ucieklam, wyprowadzilam się.
 
reklama
AZA - ja mam plamienia więc ciężko mi powiedzieć czy też upływy, nie pomogę niestety :/

Ale mam stres od rana - siostra dziś odbiera wyniki matury, a czuję się jakbym to ja zdawała. :D A Młoda ma stres, że nie zdała. Dla niej rozszerzona matematyka to pikuś, ale polski... byle 30% było. Padnę ze stresu!
 
Do góry