reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
agulqa, z Tosią zażerałam się cytrusami i słodyczami, teraz jak mam w barku, to ciągnie, ale tak, żeby lecieć do sklepu, to nie. No i mięcho bym mogła ciągle, wędlinki, kurczaka w każdej postaci, gulasz, a za kebabka się dam pokroić!!! Natomiast nie mam ciągot na fast foody, z Tosią KFC i McDonald to niemal codziennie, teraz od zaczęcia starań NIC! Zjeść bym zjadła, ale nie ciągnie...

emilchen, z Tosią miałam brzuch idealnie okrągły, cerę jak marzenie, nic się z wyglądu nie zmieniłam, więc też w zabobony nie wierzę, aczkolwiek sobie i kilku koleżankom wywróżyłam córki :-D

ja tez nie wierze w te cuda ale fajnie sie posmiac ;) a na pewno bede chciala wiedziec od gina plec zeby wiedziec co kupowac ;)


Ja czuję że.będzie dziewczynka. Tak samo jak przy Domi odrzuca mnie od mięsa i wszystko mi smierdzi

ciotka Ł przy takich objawach urodziła syna ;)

bada no oczywiście, że wszystko jedno! no po tylu latach starań jakbym jeszcze miała wybrzydzać to należałaby mi się kara :) niech tylko będzie zdrowe!

tak jak mowisz, to jest najwazniejsze i tego sie trzymajmy :)

u mnie mąż chce syna i koniec :happy: powiedziałam mu,że na złość urodzę córkę :-D uparciuch

a moze po dwoch synach chcialby corke?:p moj tata mial dwie cory i jak mama zaszla z mlodym w ciaze i gin do samego konca mowil ze corka to nie byl zachwycony. na szczescie dzien przed porodem pojechalam do miasta i wymienilam rozowy kocyk na zielony, mama miala przeczucia ze chlopak. no i nie mylila sie ;)

Agulqa każdy kto mnie widzi mówi ze chłopak:biggrin2: ja też chyba zaczęłam w to wierzyć:-D

u mnie zdania podzielone ;)

kasiekz, miszka witajcie w naszym gronie :)

Jutro do domu wychodzimy chociaż nie wiem czy tego chce
Mama mi non stop dogaduje jak ja sobie dam radę z dziećmi bł ona pomagać sił nie ma

Po za tym za tydzień remont się zaczyna

Wkurzyłam się dziś jak mąż mi powiedział ze matka mojej sister auto oddala i sobie nowe kupiła.Kurcze a mi nawet do remontu kuchni j zakupu samochodu dołożyć grusza nie chce.

wspolczuje. juz to kiedys przerabialysmy ehhh niefajnie masz ze nie mozesz na nikogo liczyc i jeszcze tak faworyzuja siostre, gdzie wiadomo ze Wam tez przydalaby sie pomoc :(

aza ja jak nie plamie to mam uplawy jak przed ciaza. a teraz mam pomieszane z krwia brazowa wiec sa baaardzo jasno brazowe. ale ilosciowo itp nic sie nie zmienilo jak przed

zjadlam sniadanko, wzielam tabletki i witaminy (pregna plus i pregna dha) i nie wiedziec czemu odbija mi sie rybą :confused: bleee.
za oknem sloneczko. Ł zaraz do pracy wiec caly dzien bede ja i pies ;) wieczorem przyjezdza siostra i jutro rano jedziemy do kalisza do rodzicow, wiec w weekend pewnie bede rzadziej na forum ;) nie wiem jak Was pozniej nadrobie ;)
 
jusia, ale właśnie podobno test robi się od któregoś tygodnia ciąży i z porannego moczu, tylko nie mogę się dokopać do żadnych konkretnych informacji :-(

nieobecna, ja na ryju nawet nie, ale dekolt i plecy - krater na kraterze :no:

AZA, ja mam całe życie upławy, teraz też :-D


Boże, matura, kiedy to było :-D Ale o wyniki się nie bałam, ani z polskiego, ani z niemieckiego, matmy nie pisałam na szczęście :-p
 
ja jako pierwszy rocznik mialam matme, ale ze bylam w mat-inf to spoko ;) po odbior wynikow nie szlam bo bylam na wakacjach :D

uplawy tez zawsze mialam, odkad pamietam, a na plecach pole minowe ;p
 
ufff, Młoda zdała :D co prawda średnio zadowolona z wyników (liczyła na matematykę 90% a miała 80%), ale jak dla mnie to i tak super. :) Teraz tylko trzymać kciuki by na studia się dostała. :)
Ale pięknie słońce świeci! Może nie jest super ciepło (tak na krótkie spodenki) ale i na krótki rękaw to spokojnie. :) Młody wstanie, to lecimy do mojej mamy do szkoły na zakończenie roku. :)
 
Czyli mówicie, że upławy ok :) Nie pamiętałem jak miałam w pierwszej ciąży. Pamiętam za to jak się bałam czy rozpoznam objawy porodu hehe Na szczęście mi wody odeszły więc nie miałam nad czym się zastanawiać :)

Nieobecna gratki dla siostry.
 
reklama
Do góry