reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Gdyby mnie ktos zobaczyc pierwszy raz w zyciu niedwiadomy tego, ze jestem w ciazy, to by napewno nie zauwazyl, bo ja zawsze bylaw chuda I teraz I tak mam mniejszy brzuch niz wiekszosc moich nueciezarnych kolezanek, ale sama juz widze rozmice. Moj brzuch sie robi taki waski I spiczasty, taka pileczka z przodu :)
 
emilchen, mój mąż był śpiochem, ale to ja go ustawiłam do pionu :-D Nie ma wylegiwania się w weekend, sama z siebie się budzę o 7 (w tygodniu 6.45 do przedszkola), max o 8, mąż czasem pośpi i wstanie po 9, ale już dłużej nie daje rady :-D I właśnie tak, jak piszesz, szkoda mi dnia na spanie :-D


Ja to się nawet wczoraj zastanawiałam, czy w poniedziałek nie usłyszę czegoś złego, bo nawet cycki mnie nie bolą (tylko sutki) i macicy też nie czuję, że się powiększa :sorry2: Kompletnie nic a nic, poza syfami na dekolcie i plecach :sorry2:
 
ja też jestem śpioch :-p wstać o 7-8 to dla mnie katastrofa o 9 już jest ok :-D

Ale bombowa naklejka ! też chce taką :-D :-D

nie wiem czy dobrze nick zapamiętałam witaj NIUNIA ;-)


Ja znowu z autem byłam i znowu ***** zrobił :wściekła/y::angry::baffled: zwariować można ...

u lekarza z gardłem byłam na szczęście to raczej nie angina kazała mi się zamknąć :-D:-D w sensie oszczędzać gardło i najlepiej kurować się w domu żeby do temperatury nie dopuścić no i pozostają mi inhalację z soli ... ;-)
 
Aza Jezyk to szukać miejscówy :-) tylko proszę po 10 lipca,bo teraz moi rodzice jadą do Francji i nie miała by gdzie moja psina zostać,a na pewno jej nie wezmę :-D
Aza co do ruchów to ja miałam takie odczucie w ubiegły piątek :tak:i też myślałam czy to to czy nie to
Nulini wizytujemy tego samego dnia i też mam takie obawy,bo jakoś "mniej ciążowo " się czuje
 
Zjadlo mi posta :( ja tez nie czuje sie jakis ciazowo, mdlosci minely, cycki tez nie Nola tylko sa wielkie I swedza, macie czuje baaardzo sporadycznie. Nulini, nie ma sie co martwic na zapas :) na j prawda podobno ej jestes jedna z tych szczesciar, ktore w ciazy nie cierpia zbytnio :)
 
cholera! godzine nadrabialam i odpisywalam i posta wcielo.

wiec, syfy tez mam na plecach, Ł się śmieje ze to pole minowe :D

dzisiaj jakas slaba bylam, spalam od 11 do 14 ;)

tez musze kupic cos na rozstepy chociaz nie czuje by cos mega roslo. a brzuch to mam wrazenie ze w ogole przestal rosnac co mnie martwi.

wczoraj czulam sie jak male akwarium, tzn mialam wrazenie ze cos mi w brzuchu plywa przez chwilke, ale to pewnie cos w zoladku, chociaz chcialabym poczuc dzidzie :)

hmm wiecej nie pamietam co pisalam ;p

aaa wlasnie, idziecie do dentysty bo cos boli czy sprawdzic? ja musze sie wybrac kontrolnie chociaz ale brak motywacji. a nie chce moich zabkow stracic w ciazy :(
 
Pisałyście kiedyś o koszmarach, dziś miałam :szok: Standardowo Hitler atakuje i wszyscy uciekamy. Co jakiś czas mnie to nawiedza :laugh2:
I mam nie wiedząc skąd zakwasy na udach i biodrach :-D Zwalę na męża, że mnie pewnie w nocy pokopał, ale coś kręciłam się pół nocy, może to od tego :baffled:
 
reklama
Nulini, bada kurcze u mnie tez wszystko przycichlo nawet mnie cycki nie bola. No chyba ze sie mocniej dotkne. I tez sie zastanawiam czy wszystko ok. Brzuch mnie troche ciagnie, ale to raczej obstawiam stress kredytowo pracowy bo sporo tego teraz.

Witaj Niunia witaj ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry