reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Nieobecna87 mi sami w pracy zasugerował zwolnienie bo nie mogłabym pracować non stop przy kompie. Tez bym przez 4h robiła korespondencje tylko ze u nas bum mogła tylko listy otwierać co zajmie.max godzinę.

Czy któraś z Was o bio Oil słyszała?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Hej;)
Próbuję Was nadganiać, ale tak pędzicie, że jakoś nie mogę.
To tak na szybko się pochwalę. Mieliśmy dziś USG. Widzieliśmy małego kosmitę;) Wszystko z nim ok. Wszystkie parametry prawidłowe. Rozmiarami odpowiada 13 tygodniom i 3 dniom czyli jakieś 5 dni więcej niż z om.
Mi już mdłości prawie zniknęły. Czasem dopada mnie zgaga i męczy straszne zmęczenie i senność. Do tego przeziębienie i pogoda potęguje to uczucie.
 
Ale pedzicie :-)

Czy któraśz Was zna i podzieli się ze mną tajemnicą:-) jak sobie pomóc na bolesne gazy i wzdęcia? Juz nawet biorę espumisan. Jem jogurty, otręby, kiwi, maliny, pije siemię lniane i dużo wody. oszaleje! Gdyby nawet dzidzia się ruszyła to i tak to wezmę na gazy:-(.
 
Filipiamama, geatuluje wizyty.
Maadlen, moja gazowa siostro lacze sie z Toba w bolu, mam nadzieje, ze to kiedys imie no inaczej mi chyba brzuch wybuchnie :)
 
nieobecna87 wlasnie nic nie pisalam bo nie chcialam zapeszac. generalnie od wczoraj hmm kolor jest baaaaardzo jasny braz. tak jakby wydzielina byla calkiem naturalna i leciutko zabarwiona brazowa krwia, mam wiec nadzieje ze sa to juz koncowki pana krwiaka. licze na to ze na wizycie 14 lipca nie bedzie go wcale lub bedzie znacznie mniej. dodam, że kilka dni wczesniej lecialy brazowe skrzepy, wiec pewnie byla to koncowa tej starej krwi (tak mysle, lekarz na wizycie mowil ze to dobry objaw wiec tego sie trzymam)

co do gazow tez mam. to ponoc glownie przez zla diete przed ciaza. ja nic nie biore, pokoj wietrze ;) juz mam tyle lekow ze nie bede nic dokladac. ciesze sie ze nie mam zaparc, to dla mnie wiele :)
 
Maadlen, poza lekkostrawną dietą i wodą nic specjalnego nie stosuję, ale może zacznę, choć już lepiej. Aha... jak brzuch bardzo wzdęty to leżę na nim, albo śpię :tak: Jak się wygniecie to i ucieka to co zalegało :-D

Zapomniałam napisać, kolejną wizytę mam 16.07 ;)
 
reklama
ja nie spie na brzuchu bo po prostu sie boje. spie na boku i mam poduche, czasem jak mocniej sie obroce i bardziej brzuch uciskam to zastanawiam sie czy dzidzi krzywdy nie robie.
 
Do góry