reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Juz w domu, przedszkole pozegnane do września, Cyprian zadowolony.

Mi w ciąży zęby się nie psuly, w ogóle juz nie pamiętam kiedy u dentysty byłam.

Tez mam urlop od dzisiaj:)
 
Niunia witaj!

Bada to ja mam pomysł. Jedziemy na weekend w lubuskie np. pod namiot nad jakieś jeziorko i dojeżdża do nas Jezyk :)))) Świetny plan prawda?
 
Ostatnia edycja:
Jezyk ja kiedyś byłam w Niesulicach pod namiotem i mieliśmy super miejscówe nad samym jeziorem. Niestety pogoda nas pogoniła...

Dziewczyny, jestem mocno w szoku ale poczułam 3 kopniaczki. Pomyślałabym, że to co innego ale znam to uczucie i normalnie aż mi serce stanęło... Dziwne... Konrada poczułam lekko w 15tc a już tak lepiej to 17tc. Wiem, że przy drugiej ciąży szybciej ale coś mi się wydaje to niemożliwością...
 
emilchen, ja nie cierpię takiego wylegiwania, ale to mi z wiekiem przyszło, bo liceum i studia to mogłam spać do 11, a teraz jak nie wstanę przed 9 to murowana migrena na 3 dni...
 
Nulini ach to Ty :-D mnie tam nic nie przeszło, od wieków jestem śpioch i mimo, że w tygodniu wstawałam (do pracy) ok. 6.00 to w każdy weekend odsypianie do 10-11, czyli nie mam tak, że mi się organizm przyzwyczaja czy przestawia, nie da się go oszukać :-p ludzie mówią, że w weekendy budzą się bez budzika o stałej porze, ja nie. Na szczęście mój mąż ma podobnie (może nie aż tak ale też nie jest rannym ptaszkiem). Ale coś czuję, że jeszcze nas dziecko ustawi do pionu :-D

?W sumie zazdroszczę, bo masz dłuższy dzień jak wstajesz wcześnie.
 
Niunia, witaj I rozgosc sie.

Ja teraz nic nie czuje, wlasciwie to gdyby nie to ze mi brzuch rosnie I wszystkie staniki sa za male to bym nie czyla, ze jestem w ciazy :)
 
reklama
Emilchen - może po porodzie aż tak dużo się nie zmieni i będziesz mogła spać długo. ;) Mojej kumpeli roczna córka idzie spać o 20 a wstaje dopiero o 9. :)
Co ja bym dała, żeby mój pospał chociaż raz do 7... No ale mój budzik bez funkcji dżemki ustawiony jest na 6. Nawet jak go położę spać o 22 to i tak później niż do 6 nie pośpi. Ale przynajmniej jak drugie się urodzi nie będzie szoku związanego z porannym wstawaniem. Chociaż marzy mi się, żeby drugie dziecko wstawało koło 8. Dzięki temu miałabym 2 godziny rano żeby poświęcić czas tylko i wyłącznie Antkowi by nie czuł się odrzucony. Marzenia! :)


U mnie brzucha nadal nie ma. :/ I tak się głupio zastanawiam, w co się ubiorę na wesela w lipcu i w sierpniu, gdy brzuszek już pewnie będzie, ale będzie malutki i bardziej wyglądał na przejedzenie czy wzdęcie niż na ciążę.
 
Do góry