reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Pisałyście kiedyś o koszmarach, dziś miałam :szok: Standardowo Hitler atakuje i wszyscy uciekamy. Co jakiś czas mnie to nawiedza :laugh2:
I mam nie wiedząc skąd zakwasy na udach i biodrach :-D Zwalę na męża, że mnie pewnie w nocy pokopał, ale coś kręciłam się pół nocy, może to od tego :baffled:

Hahahahahahahahaa padłam :-D:-D;-D

aaa wlasnie, idziecie do dentysty bo cos boli czy sprawdzic? ja musze sie wybrac kontrolnie chociaz ale brak motywacji. a nie chce moich zabkow stracic w ciazy :(

Ja będę szła kontrolnie ;-)

myślę dziewczęta (Nulini, Żelka ),że my się tu martwimy a nam "lepiej" po prostu,oby :-) czego wam i sobie życzę z całego serca

Mi też jest lepiej nie licząc tego że mówić nie mogę :-p może to jakaś zmiana w pogodzie ? ciśnienie korzystniejsze czy co :-p
 
mi tam jeszcze sporo brakuje do drugiego trymestru ;-)

Ale dobry rosołek mi wyszedł :-)))) na to miałam ochotę

A wiecie co ostatnio odwaliłam ?stwierdziłam że mam ochotę na ciastka więc upiekłam wyłączyłam piekarnik żeby ostygły i zasnęłam to było dwa dni temu a dzisiaj dopiero sobie o nich przypomniałam :-D:-D
 
Gdzie tam u mnie do drugiego trymestru... Z Tosią też nie miałam żadnych dolegliwości, ale studiowałam, nie byłam na forum, więc też nie wiedziałam, jak inne mamy to przechodzą... Nawet brzuch nie rośnie, no kompletnie nic...
Tylko wczoraj mnie naszła mega ochota na seks i zmolestowałam małżona, chociaż oporu nie stawiał :-D
 
reklama
femme to smacznego zyczymy! :-D dobrze ze chociaz piekarnik wylaczylas :D

bada wydaje mi sie ze to tez kwestia braku powietrza. cale dnie mam okno otwarte ale to nie to samo co isc na spacer i sie dotlenic. a zreszta co mam do roboty ;)
 
Do góry