reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Hahaha... dobre z ta naklejką. Ja też ostatnio dostałam przy pobraniu krwi bo byłam z Konradem i pani mu powiedziała, że mama była dzielna i dostanie za to naklejkę :)))
 
reklama
Zelka, super naklejka;)

Co do krwmiw I olejkiw na rozstepy to ja smaruje od samego poczatku. Nuestety ale bone sie, ze mam nueeladtyczna skore. Z okresu dihrzewania mi zostaly paskudne rozstepy na udach, plecach I biodrach. Tez mnuecwlasnie zaczynaja bardzo swedzuec cycki I brzuch.
 
Bada bym zapomniała... Miesiąc urlopu powiadasz? To jak będzie pogoda to musimy zorganizować grilka z Warką 0% :)))) Tak patrzyłam i może nad jakimś jeziorkiem byśmy się spotkały. Nie wiem czy jakieś znasz ciekawe bo ja to żeby było sprawiedliwie to tylko Proszkowice znam.

Indii ja też mam rozstępy na udach z okresu dojrzewania ale w piewrszej ciąży ani jednego się nie nabawiłam i mam nadzieje, ze teraz też tak będzie :)))
 
Aza, nie obrazilabym die, jakby sie nie porobily. Pociesza mnie tylko fakt, ze teraz o wiele bardziej dbam o siebue niz jak bylam mloda:)
 
Powiem Ci, że ja miałam taka koleżankę, która była w ciąży przede mną i ona miała okropne rozstępy. jak mnie się pytała czy mam, a ja mówiłam, że nie to cały czas powtarzała i tak dostaniesz. Miałam nadzieję, że nie dostanę żeby zrobić jej "na złość" i sie udało :))))) Smarowałam się różnymi kremami i teraz też zakupiłam już Palmers.
 
Aza fajnie by było,od poniedziałku będę myśleć nie ma sprawy :-)
Już też Ci miałam w planach proponować spotkanie,pomyślimy obiecuje
Też muszę coś kupić do smarowania
 
Bada coś się wykombinuje :)))) Chyba, że po coś do Wrocławia będziecie jechać? Ja myślałam do Zoo ale dopiero od października otwierają Afrykarium więc chyba poczekam. Najlepiej byłoby gdzieś nad wodę pojechać aby dzieciaki się popluskały. Chyba, że jedziecie gdzieś nad jeziorko to zawsze można na weekend dołączyć. na jeden dzień to można pojechac tez do Rokitek. Byłam tam w tamtym roku i fajne miejsce do pokąpania :))) Może zaczniemy akcję spotkanek naszych styczniówek :)))))
 
ja smaruje się od początku, zobaczymy, czy będą rezultaty, bo niestety tez z okresu dojrzewania mam całe nogi w bliznach po rozstępach :(

i niestety też pracuję przy kompie, niestety mojej pracy nie mogę wykonywać inaczej, a często siedzę więcej niż 8h :( ale czytałam ostatnio, ze teraz ekrany są już tak zaawansowane, ze nie promieniują tak bardzo jak kiedyś :)

zęby też mam chyba 2 czy 3 do obserwacji :( ale podobno najlepiej leczyć w 3-cim trymestrze :)
 
Witam się i ja (ktoś tu gdzieś pisał, że nienawidzi gnicia w betach - a ja bym mogła spać i spać, chora jestem jak muszę wstawać rano, całe życie bym przespała :-D:rofl2:)
Przeczytałam ale tyle tego jest, że zapomniałam co chciałam napisać.

Przesyłam słońce, bo u nas dziś od rana pięknie świeci.

Co do dentysty to przykry temat, mam słabe zęby i chociaż regularnie chodzę to ciągle coś mnie pobolewa. Najgorsze, że nawet po kanałowym zęby mnie bolą, mam jakieś długie kanały czy coś. A ósemkę miałam wyrywaną chirurgicznie i to był koszmar (znowu przez te korzenie wielkie), mdlałam na fotelu i musieli mnie cucić i mieli duży problem z wyrwaniem, nie chciał wyjść.
Czekają mnie następne, jedna z "8" jest całkowicie leżąca poziomo w dziąśle, reszty też nie widać bo ukryte pod dziąsłami ale przynajmniej w miarę normalnie wyglądają (pionowo siedzą). Brr. Na razie sobie daruję takie atrakcje.
 
reklama
Do góry