reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Perelka - Wiem, wiem :) Mi wymyślali takie zajęcia jak np. przez 4 godziny otwieranie kopert i robienie zwrotów korespondencji - można było zwariować. :D
Na szczęście miałam taką pracę, że mogłam pokombinować i udawało się nie siedzieć 8 godzin przed komputerem (np. jednym z moich obowiązków było sprawdzanie, czy na organizowanych dla naszych kierowników szkoleniach jest dobre jedzenie - więc jechała do hoteu, w którym było szkolenie i jadłam...) ;)
 
reklama
Witam Was wszystkie serdecznie. U nas też leje od rana. Niestety. Jak ja nie lubię jak pada.
Ja też pracuje w biurze i praktycznie to jest nierealne aby ograniczyć siedzenie przed komputerem do 4 godzin dziennie
 
Aza to ja sprubuje przesłać trochę słońca ,bo nieśmiało wychodzi :-)
Mam kartę urlopową w ręce ,jeszcze kilka godzin i miesiąc laby :-)
Dentysta też mnie czeka,aż się boje i przeciągam :baffled:
Famme mam to samo mega przeziębienie,nos mi już odpada
Piersi mniej mnie bolą,ale za to swędzą jak cholera
 
Bada mnie właśnie też wszystko zaczyna swedziec czas iść po krem na rozstępy i zacząć się natłuszczac bo chyba zaczynam rosnąć :p
 
agus, ale fajnie, dużo rzeczy Ci odpadnie do kupienia :-D Ja od poniedziałku schudłam 0,8kg, widać dla mnie ruch i ograniczenie żarcia to jedyny sposób, żeby się nie roztyć :crazy: Czyli póki co mam +2kg...

nieobecna, do denta zawsze chodzę prywatnie, ale to znajomy moich dziadków i nigdy nic nie płaciłam, tylko teraz już za stara jestem na ciągnięcie kasy z dziadziusia :-p


No i dupa zbita
mad.gif.pagespeed.ce.-yoCYCeBVc.gif

Niby oczyścił dziurę, ale ZWIJAŁAM się z bólu, bo chyba wszystkie nerwy mam na wierzchu, dał tlenek cynku i wizyta we wrześniu, bo teraz nie może mnie znieczulić, za wczesna ciąża, dopiero po 3 miesiącu...
A żeby było weselej, to mam 3 zęby do robienia!!!
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif

Żaden nie boli, nic nie widać, ale dentysta mówi, że w ciąży mi się posypią...
Dziadzio był ze mną i nic nie płaciłam, niby "po wszystkim" się rozliczymy...
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
 
Nie mówcie mi nawet o dentyście - ja mam do usunięcia 3 ósemki :/ Jednej się pozbyłam przed ciążą a reszta chyba będzie musiała poczekać... A jeszcze nie zdążyłam "naprawić" wszystkich, które mi poszły w pierwszej ciązy :/
 
Oj to jak ja, posypały mi się strasznie. Ósemka do usunięcia, oby tylko jedna. I sporo do leczenia. Nie chce nawet o tym myśleć :no:
 
Bada a wiesz, że pomogło bo u mnie tez teraz słońce wychodzi :))

Co do zębów to ja porobiłam wszystkie przed ciążą bo wiedziałam, że się starać będziemy. Na szczęście mam pakiet w Medicover i płacąc przez rok 50 zł miesięcznie miałam dentystę za free. Zrobiłam wiec wszystko jak leciało. Nawet małe dziurki mi zrobiła bo mówi, że w ciąży mogą mi się powiększyć.
 
Ja mam super stomatologa ;) chociaz ma specyficzne poczucie humoru. Usuwal mi juZ 3 osenki jedna 2h chirurgicznie i nawet po nie spuchlam ;) a w nagrode zawsze dostawalam naklejke ...

uploadfromtaptalk1403774541835.jpg :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1403774541835.jpg
    uploadfromtaptalk1403774541835.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do góry